Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal, de sosem volt meg az a nagy lángolás. Egész eddig kivártam, hogy hátha belészeretek, mert annyira kedves, figyelmes, tisztel, vigyáz rám, hogy tudom, mekkora hiba ezt eldobni. De egyszerűen nem vagyok szerelmes belé, nincs kedvem találkozni vele, nem kívánom szexuálisan, egyre több dolog idegesít benne, és áltatni sem szeretném őt. Viszont ő annyira lelkes! Egyáltalán nem érez semmit a kételyeimből, úgy kezel, mintha teljesen alap lenne, hogy járunk, december végi koncertre hívott el, plusz lebeszélt egy közös kávézást februárra a nővérével (a nővére Németországban lakik, jövőre jön látogatóba haza). Már mondtam neki, hogy ez nekem kicsit sok, de rájöttem, hogy nem vissza akarok venni a tempóból, hanem ki akarok szállni. De nem szeretném derült égből villámcsapásként közölni vele, mert mondom, valamiért ő nem veszi a jeleket és nem érzi, hogy valami nincs rendben, nagyon komolyan vesz. Hogyan jelezhetném neki óvatosan, hogy kihűlőben a kapcsolatunk, mielőtt szakítok vele? Vagy hogyan szakítsak vele? Szerintem tényleg nem tudna mit kezdeni a helyzettel...

2014. okt. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adtál jeleket most célszerű nyíltan közleni vele ,az a legtisztább mintha kitörne belőled vagy drámáznátok .
2014. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne húzd az időt. magadat és őt is átvágod. Mondd el neki, hogy ő többet érdemel, mint amit te adni tudsz neki. Ez lehet h közhely de attól még így van.
2014. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

ha őszinte és komoly felnőttnek tartod magad akkir leülsz vele és megbeszéled hogy mi a helyezet

ha ez túl "durva" neked,akkor csináld azt higy lemondod a talikat,hanyagolod,bunkózol...ilyrsmik

aztán csak megunja és ő szakít

bár én az első verziót javaslom

2014. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűen mond meg neki, hogy nem vagy belé szerelmes, ezért véget akarsz vetni a kapcsolatnak. Mond meg, hogy szeretnéd ha mindketten boldog párkapcsolatban élnétek, de egymással erre nincs lehetőség.


Ennyi.

2014. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Véletlenül nem M-betűvel kezdődik a neved?
2014. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor úgy tűnik, hogy nem egyedül vagyok a problémával...:)
2014. okt. 19. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen...pár hónapig jártunk, nagyon rendes, szeretni való és tudó fiú volt, de egyszerűen nem tudtam beleszeretni, adtam egy pár hónapot a dolognak. Annak idején leültem vele, és elmondtam neki, hogy mit érzek-illetve, mit nem, és ő annyira szeretett, és szerette volna a kapcsolatot folytatni, hogy ezt a beszélgetést még meg kellett ismételni néhányszor, nagyon fájdalmas volt neki fájdalmat okozni, kérte, gondoljam át, hogy min lehet változtatni, de nem tudtam mit mondani, bennem-az én lelkemben volt a hiba, hogy nem tudtam beleszeretni.

Ha szeret, és korrektül leülsz vele beszélni, számíts rá, hogy nem egyszer fogtok leülni, nehéz lesz, viszont tiszta lehet a lelkiismereted, és nem húzzátok egymás idejét. Mára mindketten boldog kapcsolatban élünk.

Ha valamiért nem tudod magad erre a nagybeszélgetésre rászánni, félsz, nem tudod, mit mondj, akkor lehet olyanokat játszani, mint amiket előttem írtak, lemondani talikat, késni, bunkónak lenni vele TETTEKBEN, de előbb-utóbb akkor is meg kell neki mondani, mit érzel...és jóval haragosabb-elmérgesedett körülmények közt. Ha ki akarod provokálni, hogy ő szakítson veled, durva dolgokat kell tenni. Gondold át,hogy így akarsz-e a kapcsolatnak végét vetni.

Finoman nem tudsz jelezni, egyszerűen a férfiak nagy része nem vevő a finom jelekre, másrészt egy szerelmes férfi pláne nem ezt figyelgeti.


Mielőtt szakítanál vele, azért gondold el azt is, hogy biztosan szakítani akarsz vele.

Nagyon sok erőt kívánok!

2014. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenben részem.


Mi 3 hónapig voltunk együtt, a srác nagyon belém volt esve, teljesen szerelmes volt minden napját velem szerette volna tölteni, én meg ugyan ezt éreztem mint te.


A lemondani a találkát, ignoralni dologban is volt részem amikor már tényleg nem tudtam volna mit kell tenni, de ő se vette a lapot, ugyanolyan kedves és értelmesen viselkedett velem, amikor az ember szerelmes nem tud racionálisan gondolkodni.


En végül leirtam neki amit gondoltam és amit érzek, sose gondoltam hogy ilyen gyáva leszek hogy meg találkozni sincs vele kedvem, de mégis.


Kellett egy kis idő, hogy mindketten megértsük mit is mondtam neki, de a végén megértette és elfogadta.


Ilyenkor ez a legjobb megoldás, azert benne maradni egy kapcsolatban mert éppen jó az, és nincs más nem éri meg, lehet később egymásra talaltok meg majd.


Nem kell sokáig húzni mert csak hulyitenetek egymást, mondd meg neki hogy megerdemli azt a szerelmet amit ő ad neked, aki tudja ezt viszonozni.


Nekem azóta van barátom akibe szerelmes vagyok, úgy tudom neki is van barátnője.

2022. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!