Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt..eleinte szerettem, de mára megváltozott. Elmúlt a varázs. Tudom, hogy ő szeret, de sajnis nem tudom viszonozni. Nem érzem jól magam vele. Szinte nem is ismerjük egymást...Ami miatt nem tudom eldönteni, hogy mi legyen, hogy egyrészt osztálytársam, másrészt a nagymamája beteg. Rosszul viseli...Tehát a kérdés....Várjak a szakítással, vagy ne?

Válaszokat nagyon szépen köszönöm..


2014. okt. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt elmúlt? Ez nem volt szerelem. Ha alig ismertétek egymást, minek voltatok együtt? Ismerkedni kellett volna, és csak akkor kapcsolatba lépni, ha már van érzelem egymás iránt. Sajnállak, mert elvesztegettél 4 hónapot semmire, egy tartalmas kapcsolat helyett. Szakits, és legközelebb legyél okosabb. Tanulj a hibákból.
2014. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt kiszerettél belőle?

Hány éves vagy? 12?

2014. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szép dolog tőled... 4 honapja etteted??!!? És neked áll feljebb?! Chh...várj még egy hetet ezzel lehet hogy most ez az érzésed 1 hét mulva meg megint szereted szoval várj még egy hetet ha még mindig nem szereted akkor szakits ja ebbe az egyhétbe elmehetnétek MAJD NEM MINDEN NAP ide -oda hogy megváltoztasd a véleményed...
2014. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem etetem...csak fogalmam sincs mit érzek...sosem volt még párkapcsolatom, és tulajdonképpen nem tudom mut jelent szeretni..csak tippem van..ami megváltozott...és hallottam olyan lányról is, aki 2 hét után kiábrándult a srácból...és ez miért korhoz kótött?? :o
2014. okt. 9. 21:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy mérges vagyok rá, vagy valami..inkább csak rosszul érzem magam amiatt, hogy nem tudom úgy viszonozni az érzést...
2014. okt. 9. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár évet a parkapcsolatosdival, nem vagy még érett rá.
2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!