Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy csak beszéljem meg?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve együtt vagyunk nagyon szeretjük egymást,de az utóbbi hetekben össze melegedett az egyik osztálytársával.Ezt elmondta nekem is nem volt semmi csak megtetszett neki és annyit kért,hogy legyünk minél többet együtt hogy elfelejtse..Tegnap ameddig kiment a szobájából megnéztem a képeket a telefonján..snapchaten mentegeti le a srácról a képeket ilyeneket írnak egymásnak,hogy gyógyulgass nekem édesem meg hogy akarlak meg hiányzol...Teljesen ideg roncs lettem még nem mondtam el neki és nem is tudom hogy mit tegyek!Köszönöm
2014. okt. 5. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts
2014. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a francba!Legyen már benned ennyi büszkeség!Ne hagyd hogy hülyének nézzen!
2014. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PearlDiver ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy belenéztél, és nagyon rossz neked, magyarázza el hogyha úgy gondolja, félreértetted, de ha inkább ő kell neki akkor téged ne hülyítsen, hagyjátok egymást békében.
2014. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy össze vesztek és hogy bunkó vele a srác csak akkor nem értem ezeket a képeket meg beszélgetéseket..
2014. okt. 5. 09:21
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

esélyes h a sráccal is kavar, ilyet nem írogatunk csak úgy.

Hát a helyedben előszedném azt a bizonyos beszélnünk kell mondatot és elmondanám h láttam amit láttam és h ez nekem sok.

Amúgy az a baj, h ezek még nem bizonyítanak semmit, simán ki tudja magyarázni, ha hagyod.

2014. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki bunkó nem mondom neki, hogy édesem gyógyulgass megfele.
2014. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőd nem bír ellenállni és ezért most már fognak jönni a titkolózások meg hazudozások. Már az se biztos, hogy nem volt köztük semmi.
2014. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne szakítsak vele hanem csak beszéljem meg és tudjam meg,hogy mit művel a hátam mögött?
2014. okt. 5. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha olyanokat ír, hogy akarlak, édesem, hiányzol... Akkor ez nem egy szimpla baráti kapcsolat itt sokkal többről van szó. Ha valakibe szerelmes vagyok eszembe nem jutna másnak ilyeneket írni. Tényleg nagyon elnéző vagy, pedig sokkal komolyabb a helyzet, mint amilyennek te hiszed. Szerelmes vagy, ezért nem látsz még a "ködtől" és elhiszel a lánynak mindent :c Nem szabad... tudom, hogy nagyon fáj, de nem szabad... Állítsd választás elé: Vagy te, vagy ő... döntse el, ne játsszon itt alkonyatot, hogy egy kicsit ő, egy kicsit te... Te vagy a barátja, akivel ilyet egyszerűen NEM tehet meg, ha szeret. Te meg nézz többet a körmére a lánynak, mert az "akarlak" az már szexuális vonzódás is... lehet, hogy történtek dolgok a hátad mögött... le kell ülni komolyan átbeszélni a dolgokat és neki _őszintének_ kell lennie hozzád.
2014. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!