Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ilyen esetben együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen esetben együtt maradni?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, az előző kapcsolatomra pár nappal jöttünk össze. Szerintem maradt még egy kis fájdalom, meg a szeretethiány és az is közrejátszott.

Másik városban tanul, ha hazajön akkor elvagyunk, beszélgetünk, nevetgélünk meg a romantika is megvan, de nem hiányzik, ha nincs itthon és arra is gondoltam már, hogy akit előtte kinéztem fiút magamnak, hogy vele el tudnám képzelni, hogy összejövünk.

Sajnálnám itt hagyni a mostani barátomat, mert lenne értelme és jó vele lenni, csak nem hoz izgalomba, nem remeg tőle a gyomrom, nincs szerelem.



2014. okt. 18. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Megoldható a dolog. Csak fel kel iratkozni egy gerinc beültetésre és tádááá volt büdös r1banc, nincs büdös r1banc
2014. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, szó sincs félrelépésről, azt nem tudnám megtenni.

Úgy értettem, hogy azon gondolkoztam, hogy ha vele nem lennénk együtt, akkor a másik sráccal el tudnám képzelni a kapcsolatot.

Bocsi, félreérthetően fogalmaztam.

2014. okt. 18. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Sya,az a baj hogy az előző kapcsolatod se heverted ki és már most is más srác után nezgelôdsz.szerintem egyéjszakas időszakot kellene tartanod,mert most teljesen bizonytalan vagy az érzéseiddel kapcsolatban!Ismerkedj,nem kell megállapodni egy fiúnsl,attól még nem vagy ribizli, mert ismerkedsz!
2014. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Nem bántásképp, de h akarsz kapcsolatokat lezárni, amikor egyikből a másikba ugrabugrálsz ?
2014. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyéjszakásokba nem megyek bele, csak szerelemből fekszek le valakivel.

A mostanival jó lel lehet beszélgetni meg értelmes, művelt, de nincs meg az a vibrálás, ami eddig minden előtte lévő barátomnál/aki tetszett, annál megvolt.

2014. okt. 18. 12:20
 6/9 A kérdező kommentje:

#3.

A szakítás után találkoztam ezzel a mostani fiúval és az azt hittem szerelem lesz, de szerintem csak egy fellángolás volt, mert nem folytatódott.. Néha még fellángolt, de mára már közömbös. Csak azt sajnálom, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és ha együtt vagyunk romantika is van, csak hát ha távol van, akkor nem vágyok rá, hogy vele legyek...

2014. okt. 18. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.
2014. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam, csak végső döntésként érdekelt ismeretlenek vélemémye is a sajatom mellett.
2014. okt. 18. 23:35
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Valóban nincs, de hagyj magadnak időt a következő kapcsolat előtt.
2014. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!