Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért járom állandóan meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járom állandóan meg a nőkkel, miért nem kellek egyiknek sem?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok törve , magam alatt vagyok és nem tudom mit kezdjek önmagammal. Nagyon rossz tapasztalattal rendelkezek a nőkről mert 23 éves fejjel 20-30 kapcsolaton túl nem volt még egyetlen egy komoly kapcsolatom sem .Egytől egyik ugyan úgy végződött mint most a legutóbbi hogy egyszerű búfelejtőnek használt hogy exéből ki szeressen.Mit ad isten 4 napja benyögi hogy van egy srác ,egymásért odáig vannak elég régen és valamelyik nap találkoztak persze sokat beszéltek , rájött hogy nem tud kiszeretni belőle s így visszament hozzá én meg itt vagyok teljesen összetörve hogy így játszott velem és az érzéseimmel. Ez még nem is lenne baj mert nem ez volt az első meg nem is az utolsó csalódásom de hogy egytől egyig minden kapcsolatom így érjen véget? Nekem ez már nagyon sok és erős mert egyszerűen nem értem hogy mért van ez, velem van a baj vagy valamit rosszul csinálok? Mindig megkérdeztem hogy miért mi a baj, mit csinálok rosszul de mindig az volt a válasz hogy egy remek ember vagyok nincs velem semmi baj de nem szeret úgy ahogy kellene meg hasonló süket duma. Most a legutóbbi konfliktus óta kutya sz@rul érzem magam hogy látom mindenkinek van olyan párja aki tiszteli,becsüli,szereti nekem meg mi jut? Elegem van a nőkből és nem hiszem el hogy nem érdemlem meg azt hogy egy kicsit boldogabb legyek egy nő oldalán mint pár hónap..( 2-4) Írnátok nekem véleményt,javaslatot hogy miért van ez így, mit csináljak?

2014. okt. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nok!Ez van.
2014. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülj neki, hogy nem jártál még egyikkel sem rosszabbul. Még fiatal vagy járj el szorakozni és majd ha odáig lesz érted egy nő, akkor mindent elkövet hogy veled lehessen, a többi meg felejthető..addig meg élvezd ki a szingli életedet.
2014. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valamit rosszul csinálsz. Sajnos azonban ennyi infóból nem tudom, hogy mit. Vaktában meg nem akarok lövöldözni, mert esetleg azt is elrontom, ami egyébként működne.
2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet, de nem az érzelmileg labilis nőket szúrod ki mindig?
2014. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sz@rd már le őket magasról. Egyik se ér annyit, hogy szétgörcsöld magad értük.


Amúgy is a házasságok 61+%a válással végződik, szóval ha összejössz valakivel az még nem jelenti azt, hogy halálig tart. Bármikor kiszerethet belőled... már ha egyáltalán beléd volt szeretve.

2014. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bazsyx88 válasza:
Sajnos akkor ezek szerint hasonló csónakba evezünk! Sajnos nekem sokkal több rossz tapasztalatom van a nőkből! Engem is minden nő elhagyott! Novemberbe múlt volna 2ėve hogy összejöttem a barátnőmmel! Neki volt 2gyereke akiket sajátomkėnt szerettem ės támogattam! A gyerekek apja egy jómódú osztrák vállalkozó! Egėsz nyáron a Balatonparton dolgoztam mint zenėsz 18-19órákat csak hogy megtudjak adni neki ės a gyerekeknek! Minden pėnzem hazaadtam nekik hogy mindenük meglegyen! De sajnos amikor lejárt a szezonom szeptember 30-án közölte velem hogy már nem ėrez irántam semmit ės az idő alatt amíg dolgoztam ės kerestem a pėnzt,ő megismerkedett egy kidobóval ės már juliusba megvolt neki! A legrosszabb az hogy semmim nem maradt. Egyedül maradtam!tudnėk mėg mesėlni nagyon sokat de nem hiszem hogy ez ėrdekelne tėged vagy a többieket! Csak annyit mėg mondok hogy előző kapcsolataim mindig igy vėgződtek! Engem mindig megcsaltak sajnos! Most már ugy nėzem a dolgot hogy nekem már nem kell senki! Sajnos nem tudok egy nőt őrizni non-stop 0-24be ! Ės nem kell fėlnek megcsalnak! Próbáld meg összehasonlitani ės felmėrni a kettőnk helyzetėt! Ne csüggedj! Ezeket csak azėrt irtam meg hogy ne ėrezd magad szarul! Kitartást!
2014. okt. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én a másik oldalról tapasztalok hasonlókat, de az a baj h senki nem ad támpontot, mivel is van baj h nem lehet velem hosszabb távon, komolyan együtt lenni. Én is csak vakon tapogatózok a sötétben és tovább próbálkozom

23/l

2014. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdcsak találsz valakit akivel nem így lesz... pecches vagy az tuti.
2014. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!