Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori egy férfitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori egy férfitól?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttük be a 10. hónapunkat a barátommal. Úgy gondoltam, hogy a legjobb ajándékom egy romantikus vacsora lehet kettesben. Az este jó is volt, de sajnos éjszakára már nem tudott maradni, mert reggel sok dolga volt. Elköszönéskor láttam rajta, hogy meg van hatódva és a szeme sarkában könnyes is volt. Persze letagadta, hogy sírna. Nem is gondoltam, hogy a fériakból is ennyi érzelmet ki lehet hozni.

2014. okt. 18. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a férfiak is emberek és tudnak érezni.
2014. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Édesek vagytok! Legyetek boldogok örökké! :)
2014. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha tudnád még milyen érzékenyek! én sosem mutatom senkinek a könnyeimet, de vannak. ha valaki örömet okoz akit szeretek az könnyeket tud csakni a szemembe, de sajnos más is. :(
2014. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak jelentős része ilyen érzékeny, vagy volt valamikor. Többnyire nem mutatják ki, vagy kiölték magukból csalódás miatt, mert van akinek a szemében ez gáz.

Én sosem szégyellem. Én örülök, hogy ilyen vagyok, és nem egy érzéketlen tuskó.

2014. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mi még sokkal érzelmesebbek vagyunk mint a nők, és talán pont azért mert a természetünknél fogva mi ezt magunkban hordjuk, nem nyilvánítjuk ki úgy mint ti nők. Hidd el, nagyon is gyakori :) (én is egy lelkis bzi vagyok xd) 17/F :)
2014. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!