Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most éltem Ukrajnában fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most éltem Ukrajnában fél évet. Ott normális, gyakori, hogy akár 17-20 év körüli lányoknak 30-35-40-45 éves férfival van párkapcsolata, amiből sokszor házasság lesz. Ott miért nem szólják meg őket, itt miért igen?

Figyelt kérdés
+Szinte minden lány szeretne már 25 éves korára megházasodni, az egyetemet végzettek is.
2014. szept. 15. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Két külön ország. Eltérnek a szokások.
2014. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Lehet oda kéne költöznöm.
2014. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk egy képzett, nyelveket beszélő nőnek van arra lehetősége, hogy egyetem után 30-as évei elejéig szép karriert fusson be, ezalatt komoly pénzt keressen.


Az ilyenek jellemzően nem is akarnak előbb házasodni, viszont házasság után már többségük szívesen vállal gyereket, és van velük otthon évekig.


Mivel itt szorgalmas, tehetséges, önérzetes nőnek van lehetősége szép szakmai karrierre, az ilyen nők jobban lenézik azokat a csajokat, akik természetesnek veszik hogy férfiaktól várják teljesen az anyagi gondoskodást.


Ukrajna szegényebb ország, a nyugati fele, köztük Kárpátalja is afrikai szintű (Kenya, Zambia, Tanzania) 1800 USD/fő/év GDP-vel, ott a nőknek kevesebb a lehetősége az önérzeteskedésre, önálló boldogulásra, ezért elfogadottabb az, ha tehetős férfi gondoskodik róluk.


37F

2014. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!