Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kéne vagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vagy hülyeség lenne? (többi lent) 18/l

Figyelt kérdés

Barátom és én 3 hónapja járunk,de egyelőre távkapcsolat (én vidék,ő Budapest). Jövőre a fővárosba mennék tanulni ha összejön tehát addig kéne csak kibírni,DE..nem érzem azt hogy szeretne,mert havi 1-2x tudunk találkozni,élőben minden rendben,viszont ha neten beszélünk nem írja hogy szeret (még az elején sokszor írta most meg egyáltalán nem),meg néha mintha csak haverok lennénk úgy beszélünk vagy pár mondatot napközben...Egy közös ismerős kérdezte tőle minden oké-e és mondta hogy igen. Meg egyszer írtam neki,hogy ha szakítani akar akkor őszintén mondja meg de megijesztettem vele mert meg sem fordult a fejében..

Ilyen természetesnek veszi h ott vagyok neki és nem kell tenni semmit érte? (nincs másvalaki a képben az biztos,persze aztán ki tudja)

Bocsi,kicsit hosszú lett,köszi annak aki elolvassa. Légyszi normális válaszokat:)



2014. okt. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak jelezd felé, hogy jó lenne, ha kicsit jobban kifejezné a szavak szintjén is, hogy szeret téged és fontos vagy neki, mert nyilvánvalóan egy távkapcsolatban nagyon nehéz folyamatosan érezni ezt, mikor alig találkoztok. Ha nem szólsz neki, hogy ez a bajod, esélye sem lesz változtatni, akkor sem, ha akarna...
2014. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz,de ha csak "muszájból" mondja mert én szóltam neki az azért nem sokat ér nem?

Meg ha szeretne akkor eszébe jutna magától is..

2014. okt. 19. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a legnagyobb bibi a kapcsolatotokban, hogy az érdemi kommunikáció szintje az abszolút nullát veri, méghozzá alulról.
2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóval is egyetértek...Írtam már neki hogy ez így nem jó,akkor kérdezte van-e skype-om de mondtam hogy nem jó a webkamerám (utálok webkamerázni szóval nem zavar,ezért nem vettem másikat eddig) . Elhiszem hogy van elég dolga,de érdekes még a legelején minden más volt,jó értelemben..Félek megbánnám ha szakítanék,de ennek így mi értelme van?
2014. okt. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!