Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye hülyeség féltékenynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hülyeség féltékenynek lennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Féltékeny vagyok egy lányra habár felesleges , mégis így van

Akit érdekel a hosszabb történet az írja :)


2014. okt. 14. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ird a reszleteket! Nem zorog a haraszt...
2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség
2014. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

szoval

tavaly voltam nulladikos a kozepiskolaban. es akit kineztem magamnak srac , nagyon jofej volt sak sajnos volt baratnoje. mar z is rossz volt mert en nagyon szerettem mar akkor is. de utana szakitottak es vegul osszejott velem. minden ment is rendben csakhogy a legjobb lanybaratnoje teljesen ratapadt. amikor a baratommal kettesben voltunk is irogattak es a csaj angyalkajanak hivta , a baratom megy siman hagyta minden nelkul. azota ugyan nem beszelnek de bennem mely nyomot hagyott

2014. okt. 14. 20:00
 4/14 A kérdező kommentje:
jaa es ket honapig titkolta hogy a hatam mogott kibekult az exevel. meg ha a szemembe mondta volna nem lett volna baj de eltitkolta
2014. okt. 14. 20:01
 5/14 A kérdező kommentje:
telorol irok amugy , elnezest
2014. okt. 14. 20:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan voltal feltekeny, a csajnak kellett a pasid. Tartsd szemmel a csajt, de a pasid elott hanyagold a temat. Legyel okosabb a csajnal!
2014. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a baratom elott ne beszeljek rola de azert tartsam a szemem elott?
2014. okt. 14. 20:03
 8/14 A kérdező kommentje:

15 eves vagyok. decemberben 16

lehet ez most ront a helyzeten mert az ilyen kisebbeket lenezik altalaban a nagyobbak es mondjak hogy tanuljak vagy barbizzak

2014. okt. 14. 20:04
 9/14 A kérdező kommentje:

azt hiszem ertheto ha feltekeny vagyok

eletemben eloszor kapok valami igazan nagyon ertekeset erre el akarjak venni

2014. okt. 14. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd,hogy gyerekként kezeljenek előszőr tanulj meg letölteni egy billentyűzet appot ami kijavítja a hibákat és felrakja az ékezeteket. Ebbe az a szép,hogy sok telefonba alapból van ilyen...(engem nem zavar de ezen az oldalon tényleg így fogsz előrébb jutni.


A kérdésedre pedig,hogy ha látsz rá esélyt hogy a barátod esetleg megcsaljon vele(senki se békül ki csak úgy az exével) akkor vagy ne vedd olyan komolyan a kapcsolatot és keress már most magadnak új pasi jelöltet vagy szakíts és keress utána.

2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!