Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti így együtt maradnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti így együtt maradnátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon jó lelkű, nagyon szeret és jól is néz ki. Már 2.5 éve vagyunk együtt, eddig nem voltak problémák nagyon boldog voltam vele. Én egy kicsit hisztis vagyok, na jó nagyon, sokszor felkapom a vizet. Olyankor ő próbálja megbeszélni, de annyira mérges vagyok, hogy még az is bosszant ha megszólal. Őszíntén szólva nem igazán hagytam neki szabad teret, állandóan együtt voltunk, a barátaira sem volt igazán ideje, magába fordúlt és kevesebbet foglalkozott velem és a szex sem volt már a régi, unalmassá vált az is. Akárhányszor távól volt tőlem vagy csak egy másik lánnyal láttam beszélgetni már kicsaptam a balhét. Mondta is nekem, hogy már szorong, mert fél, hogy félre értem a helyzetet. Mostanában viszont nem szeretek már vele lenni akárhányszor meglátom elkap az ideg ha meglátom az unott fejét. Hiányzik azért ha nincs velem, de azok a monoton napok amiket vele tőltök csak szomorúvá tesznek. Aztán mondtam neki, hogy szakítani akarok vele ő azt mondta, hogy csak azt szeretné, hogy én boldog legyek és nem akar kínozni engem, de annyira bántotta láttam rajta, hogy majdnem megszakadt a szíve. Utána együtt töltöttünk egy nagyon szép napot. Aztán megbeszéltük nagyjából, hogy folytajuk én azt mondtam neki, hogy 50-50 hogy vele maradok. Azóta keveset beszélünk, ő szép sms-eket írt, meg hívna ha engedném neki. Amikor telefonon beszélünk nagyon kedves hozzám és megértő látszik, hogy nem akar elveszíteni.Nemsokára újból találkozunk. Mit tegyek maradjak vele és próbáljuk meg megjavítani vagy inkább hagyjam ott?

2014. okt. 20. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fordulj orvoshoz.
2014. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem isten őrizz hogy vele maradj! Nem a te érdekedben, hanem az övében! Ha így maradna, szegény fiút teljesen tönkre tennéd! Neked vibrátor való nem hapsi! Vonulj zárdába, tüntesd el magad a világ elől mert te és a hozzád hasonló nők teszik tönkre a világot a férfiakban! Azután szegény nők ármánykodnak hogy a pasik milyenek velük? Na az ilyen nők miatt mert ti teljesen ki öltök belőlünk minden érzést, aztán mivel nem tudunk a csalódás után lábra állni mi is ugyan úgy viselkedünk mint te és a hozzád hasonlók! Rgo ti miattatok lesznek azok a pasik akik falják a nőket
2014. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó most pontozzatok le mert itt úgy is pofára megy.. ez a baj a nők többségével ha mellettük van egy rendes normális srác megunják mert nem elég izgalmas és a legjobb benne hogy minket kérdeznek meg hogy dobja e a srácot xD hát beszarás.. ha szemét akkor meg jönnek ide sírni vagy a rendes srác vállán sírnak..

Az én személyes véleményem hogy hagyd ott a srácot ő jobbat érdemel nálad, és te meg keress egy rossz fiút utána írd ki hogy miért ilyen szemét az összes pasi:DD

2014. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,de én is azt mondom,hogy hagyd szegényt. Elég volt szerintem 2,5 évet elvenned tőle, sajnálom szegényt.
2014. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt maradnotok max akkor éri meg, ha elolvasod, amit írtál és nagyon komolyan átgondolod, hogy hogyan viselkedtél vele, és belátod, hogy ez így nagyon nem oké :/ Rengeteget kéne változtatnod a hozzáállásodon, megbízni benne, kicsit jobban elengedni és sokkal jobban megbecsülni. Viszont ha úgy érzed, ez nem fog menni, akkor inkább most fájjon neki, minthogy még hosszú éveket kínlódjatok együtt és tönkretegyétek egymást.
2014. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a nickneved Laci2000 ez csak szerintem gyanús xD?
2014. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valóban 6-os szerintem a srác írt a lány nevében csak nem akar szégyenkezni! Hidd el kérdező jobb lesz neked a lány nélkül!
2014. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Őszíntén szólva igen én vagyok a srác, csak szerettem volna hallani az ő szemszögéből is.

Az a baj, hogy annyira szeretem, hogy képes vagyok arra az áldozatra, hogy ha gyakran bánt is szavakkal és leharapja a fejem mindenért megbocsátom neki, mert több szörnyű kapcsolata volt már és hozta az irracionális félelmeit magával. Abban reménykedem ha nem leszünk együtt heti 7 napot a nap 24 órájában akkor majd az a kevesebb idő ami kettőnkre marad majd tartalmasabb lesz és jobban figyelünk majd arra hogy milyen hangon beszélünk a másikkal. Mert az a fejleharapós, kisajátítós, minősíthetetlen hangnem mérgezte eddig a kapcsolatunkat. És nagyon nehéz valakihez úgy odabújni és csókólgatni ha néhány órával ezelőtt leharapta a fejed valami apróság miatt...

2014. okt. 20. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező hagyd a csajt fogsz egy sokkal jobbat találni ez 100%, eleget vajúdtál a 2,5 év alatt.. nincs értelme..
2014. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha két és fél év nem volt elég a változásra akkor mire vársz? Meleg hó golyóra? Ő már nem fog változni, te pedig az idődet pazarlod egy olyan kapcsolatban amiről azt hiszed hogy jobb lesz és hogy nem fogsz olyat találni mint ő mert számodra úgy érzed hogy ő a tökéletes! Hidd el nem olyat, hanem ezerszer jobbat találhatsz magadnak, mert ettől a lánytól csak jobbak vannak!
2014. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!