Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan párkapcsolatban, hogy egy héten csak pár órát lehettetek együtt a barátnőtökkel/barátotokkal? ://

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is szeretném, hogy csak ennyi időt tudjunk együtt tölteni, mert mindig nagyon hiányzik és szeretnék sokat vele lenni, amennyit lehetséges.
2013. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Álom kapcsolat lehet. Nem nehéz fenntartani.
2013. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt,hogy hetekig nem láttam!Még is működött a dolog!Minden egyes találkozást úgy éltünk meg mint egy új csodát!
2013. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt. távkapcsolat, hétvégi néhány órányi találkozással. egy évet és három hónapot bírt ki.
2013. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen kapcsolataim, de egyik sem volt tartós mindössze pár hónaposak :(

Ezért most már nem is megyek bele távkapcsolatba. Akivel nem tudunk heti 2-3 nap találkozni (bár ez is csak pár óra szóval nagyon kevés), azzal nem kezdek.

Vannak olyan típusú emberek akik nem tudnak távolról szeretni. Egyszerűen kell a fizikai közelség a személyes kontaktus, különben nagyon hamar kihűlnek az érzelmek. Szóval ha nem tudunk kellő rendszerességgel találkozni én bele sem megyek egy kapcsolatba mert tudom magamról, hogy én ilyen típus vagyok és az eddigi partnereim is ilyenek voltak, szóval nekünk nem való a távkapcsolat..

Persze az is lehet, hogy csipán még nem találkoztam/ találkoztunk a megfelelő emberrel akivel a távolság és az idő sem akadály. Azt mondják az igazi szerelmek, az erős kapcsolatok kibírják ezt.

2013. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt. 10 hónapot bírt ki. Sok más mellett, ezért nem is alakult ki bennem szerelem. Volt olyan hogy egy hónapban csak egyszer láttam...


Amennyi érzésem volt, azt is kiölte a távolság. Meg az is ahogy velem bánt. Esélye sem volt, hogy szerelmes legyek...


27/N

2013. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!