Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek, ha akkor derülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha akkor derülne ki biztosra h babát vártok, amikor már nem vagytok együtt a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, h lassan 2 hete vége egy párkapcsolatnak és feltehetően a srácnak már új kapcsolata van. Igaz el kellett volna mondani hamarabb h ez lehetséges, de nem volt rá megfelelő alkalom. Ha meg most tudná meg annak az a látszata lenne h visszaszerzés, kapcsolatba rondítás, hozzálánccolás.

Külön városban élünk, egy megyében. A reakció kiszámíthatatlan. Tudnia kellene róla?



2014. jan. 11. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, úgy fair, hogy tudjon róla, elvégre az ő gyermekéről van szó, lehet, szeretne valamilyen szinten részese lenni az életének, ha a tiednek nem is...


Nem mindegy, mennyit voltatok együtt...


Én kb úgy tálalnám, mint Rachel a Jóbarátokban:


http://www.youtube.com/watch?v=hXh8Uof7Ry8

2014. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesen elmondanám.


Nem hiszem, hogy vállalnám a babát, kivéve, ha nagyon szuper anyagihelyzetben vagyok, és már a "korban is benne"..


Ennek ellenére úgy érzem joga lenne tudni..


Neked mik a terveid?

2014. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is elmondanám a helyedben... de próbálj meg valahogy leülni vele egy nyugodt helyen beszélgetni... (csak megoldható a távolság) mert ha telefonon mondod el, akkor tényleg azt hiheti csak szórakozol vele, viszont személyesen akár már az orvosi igazolást is tudod róla vinni... és nyugodt hangon elmondani neki mit szeretnél a továbbiakban, megkérdezni ő hogy gondolja, stb... mindenesetre ne támadd le mert azzal csak veszekedést szítasz ha nyugodt vagy, ő is az marad... (amennyire egy ilyen bejelentés után lehet)
2014. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mesélte hogy pont akkor derült ki hogy terhes mikor vége lett a kapcsolatának. A kapcsolat alatt próbálkoztak babával de nem jött össze.

Mikor megtudta hogy terhes akkor mondta az exének.

A gyerek már iskolás de azt mondta hogy nem nagyon látogatja az apja.

2014. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magasról tennék rá minek is tűnik ez, elmondanám neki, hiszen joga van tudni, hogy az ő gyerekét hordom. Valószínű sok múlna a reakcióján és azon, hogy milyen élethelyzetben vagyok. Ez alapján dönteném el, hogy megtartom-e vagy sem.
2014. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én döntésem (elmondom, nem mondom) attól függene, hogy mit döntök a babáról. Ha nem tudnám semmiképpen felnevelni egyedül (anyagi helyzet) , akkor nem mondanám el, csak elvetetném.:(


Ha úgy döntök hogy meg tudom tartani, nem fog mellettem éhen halni a baba, akkor elmondanám a férfinak. És utána ő döntsön arról, részt kíván e venni az életében vagy sem.


27/N

2014. jan. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést és a válaszokat.
2014. jan. 12. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!