Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túlreagálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom az újrakezdett kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A sztori lényege, hogy 1 évig jártunk régen, aztán elhagyott, mert új kihívásokra vágyott. Összetörtem. Azt hittem ú az igazi. Majd miután újra felálltam fél év múlva, felkeresett hogy kezdjük újra. Sokáig húztam az időt, majd belementem, mert láttam mennyire küzd. Úgy érzem, hogy mikor rosszul áll a szénája és mikor mindenki elhagyja és átvágja, csak akkor kellek neki, de amikor minden oké, és mindenki szereti, akkor viszont legszívesebben elhagyna. Tudom, hogy szeret, érezteti is velem, sokat foglalkozik velem. De mi van akkor ha megint jön egy ilyen hepp és akkor lelép? VOLTATOK MÁR HASONLÓ HELYZETBE?


22/L



2014. okt. 20. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Le fog lépni.Ismét. Ezzel jó ha kalkulálsz. A pasik ilyenek, ha eljutnak egy adott nővel odáig, hogy elhagyják azt.

Egyedül akkor van kivétel, ha a nő az aki elhagyja őket.

2014. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na de mi van akkor,ha lelépsz az úttestre a járdáról,és elcsap egy autó.

Szerintem holnaptól ki se menj az utcára. :)

No risk,no fun!

2014. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!