Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam helyre a reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre a reménytelennek tűnő kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Az exemmel 7évig voltunk együtt és ebből nyolc 8hónapig jártunk jegybe. Amolyan anyuci pici fia amiről lényegében nem ő tehet. Ne értsetek félre nem azt várom h ne szeresse az anyját csak azt h legyen férfi és h 24évesen ne anya fürdesse. Azért szakított velem mert egy vitánk alkalmával elkottyintottam magam hogy anyuci pici fia. Erre megsértődött és szakított. Az smsekre sem válaszol. Azóta az anyjával is összevesztem.


Nem tudom hogyan hozhatnám helyre a dolgokat? Nem hiszem h 7 évet könnyen el tudna dobni. Jelenleg költözni készülök hátha a távolság megoldja a problémát.


Én még mindig szeretem 21/L



2014. aug. 1. 20:08
 1/9 Kerida ***** válasza:

Pedig eltelik fél év, és megkönnyebbülsz, ajándéknak tartod majd ezt a fordulatot.

Tudom ,hogy nehéz 7 évet lezárni, de te abban vagy hibás, hogy hallgattál. Most persze, hogy megsértődött mert eddig megtartottad magadnak a gondolatidat.

Ha ezt időbe megbeszélted volna vele, már előbb szakítottok vagy leszakad az anyjáról.

2014. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat én mégis abban reménykedem h még hiányozni fogok és megkeres :(
2014. aug. 1. 20:16
 3/9 anonim válasza:
Nehez ilyet tuleleni,de kihevered.Remelem nem leszel akkora idegroncs mint en :)
2014. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7 év után itt volt az ideje váltani!
2014. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat sajnos én nem akarok váltani mert őt szeretem és ő kell amúgy 6 házra lakunk egymástól úgyhogy még elkerülni és nehéz a munkahelyemen az anyósommal való vita után felmondtam ugyanis egy helyen dolgoztam az anyóssal Imádkozom h visszajöjjön hozzám hiányozzak neki. Szerintetek ő eltud csak úgy felejteni 7 évet én voltam a leghosszabb kapcsolata ráadásul még jegyben is jártunk :(
2014. aug. 1. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne kergess hiú ábrándokat, de lehet, csak össze kell szednie magát. És utána megkeresd. Te se legyél feltétlen rest.

Az önbecsülésének biztosan nem kedvezett ez a beszólásod, de ne okold magad emiatt. Ha bántott a dolog egyszer úgy is kijött volna.

2014. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már többször megírtam neki smsben h mennyire sajnálom és h szeretem meg h hiányzik de semmi válasz :'(
2014. aug. 4. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:

6os voltam.

Most akkor rajta a sor. Hagyd picit, csendesedjenek a dolgok. Helyette nem tudsz gondolkodni...sajnos cselekedni meg végképp. :/ Foglald le addig is magad. Építsd a lelked egy kicsit , tegyél meg olyan dolgokat amire eddig nem volt időd , és van hozzá erőd. Bárhogy alakul, ezek a dolgok akkor sem lesznek hiábavalóak.

Légy erős! 22/F

2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. aug. 4. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!