Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt a parommal. A kapcsolatunk elejen 2szer csokolozott mas lannyal, egy harmadik nagyon tetszedt neki, egyik ejszakat nala toltotte, nem volt koztuk semmi, de a parom bevalotta, ha a csaj akart volna valamit belement volna. Nagyon fajt ez nekem, megiscsak vele maradtam mert nagyon szerettem. En sem voltam angyal, mert amikor megtudtam en is fere leptem 2szer... (csak csok volt). Telt az ido es kozben lett egy gyonyoru kislanyunk aki most egy eves, de a paromban sosem tudtam tobbe bizni, es nagyon feltekeny lettem. Rendesen rettegtem, nehogy megismerjen szebb lanyt, es ferelepjen. Tobbszor kerdeztem ra, hogy ugy-e nem csalt meg... aztan 3 napja elmondta, hogy sok szebb not latott nalam, de nem lepett fere... azt mondta en is nagyon szep vagyok... aztan aztis elmondta, hogy a munkahelyen megismert egy lanyt egy este, aki 16 eves volt, es nagyon szep. Beszelgettek, o megmutatta a kepeket rolunk acsaladjarol, a lany meg a baratjarol... (a parom 27 eves, en 26)... de nekem fajt az, hogy szebbnek talalta nalam, es tetszedt neki, mint sok mas no. Nem birtam tovabb... sirtam... azt mondtam nem akarok tobbe vele lenni, nem birom... pedig mar az eskuvonket is terveztuk, mert meg nem kerult ra sor... aztan lenyugodtam lassan de nagyon faj, es rettentoen fwltekeny vagyok, nem tudom mit tegyek ellene. A napokban meg felbukkant egy fiu aki szeretne kapcsolatot velem, es a parom azt mondta, jojjek ossze vele, ot nem zavarja, legyek boldog, o csa annyit szeretne, hogy jol kijojjunk (sajnos ezzel is voltak problemak), es felneveljuk a kislanyunkat. Idovel o is szeretne mas not maga melle... nekem viszont nem kell mas, en ot szeretem! Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?! Es meg valami... nekem hianyzik az, hogy ereztesse a szerelmet, hianyzik a szenvedely,hogy a karjaiban tartson, de o ezt nem tudta megerteni,o csak csendre es nyugalomra vagyott. Mit tegyek?
2014. aug. 11. 19:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnezeseteket kerem a helyesirasi hibakert!
2014. aug. 11. 19:37
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatot? EZ neked kapcsolat?!
2014. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. 26 éves embernek nem lehet ennyi esze.
2014. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jézusom...össze-vissza csaltátok egymást, majd gyereketek is lesz..na igen, ezért szokták mondani, hogy inkább még éljék ki a huszaséveik elején járok magukat..felesleges ilyen fiatalon házasodni..pláne gyereket szülni..

ennek már löttek..nem most! hanem 3 éve..

2014. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Erre a nihilre igazán kár volt létrehozni egy új életet. Mégis mit fog tanulni a gyerek, hogyan lépjünk félre?

2. Mit akarsz ezen megmenteni? Mondj már valami értéket....

3. Egy másik lánnyal aludt, de nem történt semmi. Te pedig elhiszed.


Szegény kislány...

2014. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Szenvedek, es felraktam ezt a kerdest, a segitsegeteket remelve.
2014. aug. 11. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne remélj semmilyen segítséget. Szenvedj, mert hülye voltál. Hátha tanulsz belőle... Ezt a palit felejtsd el, és ha már így megaláztad önmagad, legalább arra figyelj, hogy a gyerekednek egészséges, boldog élete lehessen!!! Undorító, milyen retardált emberek vetemednek szaporodásra... :(
2014. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elejen volt a ferelepes az elso 4 honapban azota nem. Mert voltam hulye? Mert vele maradtam? A lanynal akinel aludt nem fekudt le vele, ha megtettevolna beismerte volna, nem.azt mondta volna hogy nem volt semmi demegtette volna...
2014. aug. 11. 19:53
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Hihetetlen, hogy 2 infantilis (gyermekded) ember minek csinál gyereket. A szomorú az a dologban, hogy a ti fajtátok úgy szaporodik mint a nyúl.


"Építő és hasznos tagjai vagytok ti" a társadalomnak. Ezért áll így az országunk, titeket tartunk.


Fogadjunk egyetlen megélhetésed az alanyi jogon járó gyes és a családi pótlék. A faszid meg csak a f...át mereszti egész nap másokra. A ti fajtátok ebből állnak az élet gondjai.

10 év múlva kérd ki a lányod tanácsát hasonló ügyeidben mert kb. egy szinten lesztek, még érdekli is majd a dolog, hisz ebben szocializálódik.

2014. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott aludt egy lánynál, aki tetszett neki, és éjszaka békésen aludtak. Aha, persze.
2014. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!