Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akinek állítólag egy másik lány tetszik, és tőlem nem akar semmit. Ha elmegyünk este valahová, mindig próbál mellém ülni, és sokszor kapom őt azon, hogy engem néz. Most akkor hihetek abban, hogy mégis csak tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az iskolában, ha mellettem van órájuk, akkor is sokszor engem néz. Sulin kívül (estéken) sokat mosolyog rám, ha nevetek a viccén, akkor ő is hangosabban és élénkebben nevet (de lehet, hogy ezt már csak beleképzelem), és sokszor van mellettem, ha sétálunk valamerre.

Nem tudom mennyire fontos, de azért leírom: azt, hogy más tetszik neki, és nem én, azt kb négy hete mondta nekem néhány közös barátunk.

Most akkor lehet, hogy mégis csak tetszem neki?

Előre is köszi a válaszokat!

19L



2014. okt. 21. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h csak Kexet szeretne!
2014. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet rajtad nevet
2014. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet te tetszel neki! :)
2014. okt. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!