Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha találkozni szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha találkozni szeretnétek azzal a lánnyal, aki állítólag tetszik, milyen sűrűn keresnétek fel azzal, hogy találkoznátok vele?

Figyelt kérdés
A távolság rövid. Kocsival 5 perc.
2013. máj. 13. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Egyszer.


Aztán úgyis azt mondja kopjak le, vagy rendőrt hív.


Szóval többször inkább nem.

2013. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Other ***** válasza:
Ha még nem volt semmi "kettesben maradás", akkor egyszer. Ha eljön, akkor hurrá, ha nem, akkor pedig vagy ő keres legközelebb, vagy így járt...
2013. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
randizgatásról van szó!! már többször találkoztunk!!!
2013. máj. 13. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig csak egyszer kérdezem meg. Ha bejövök neki elsőre is eljön velem. Ha nem akkor meg nem erőltetem. Nincs értelme többször rákérdezni.
2013. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 The Other ***** válasza:
Ez esetben pedig sem mindegy, hogy pl. eddig 2x találkoztatok és akkor is harapófogóval kellett belőled pár mondatot kihúzni és végig tartottad a 2m-es távolságot vagy pedig már 10x és túl vagytok "mindenen".
2013. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
találkozás alatt nem szexet értek!!!!!!!
2013. máj. 13. 22:53
 7/10 A kérdező kommentje:
ha együtt vagy valakivel, nem szexkapcsolatról van szó!!
2013. máj. 13. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:

hú de értelmetlen válaszokat tudtok adni o.O


azt írta,hogy többször találkoztak akkor milyen gyakran keresitek a csajt ha bejön?


én ha bejön és látom rajta hogy én is neki akkor egyértelmű hogy naponta legalább írok neki és a talikat úgy szervezem,hogy az mindkettőnknek megfeleljen

2013. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már többször találkoztatok? akkor most hívd te!
2013. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
milyen sűrűn, ez a kérdés
2013. máj. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!