Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válságba került vagy kerülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságba került vagy kerülhet a párkapcsolatom egy nagyon durva házibuli után, ettől most rbancnak számítok? Elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Tehát én egy 15 éves lány vagyok 1 éve párkapcsolatban a barátommal aki 18 éves. Még a nyáron hivatalos voltam egy házibuliba ahol nagyon elfajultak a dolgok.


Nem emlékszem minden részletre csak arra, hogy teljesen leittam magam, félmeztelenül táncoltam az asztalon egy üveggel a kezemben (ezt az utólagos beszámolókból tudom) és emlékeim szerint 5 vagy 6 sráccal feküdtem le. Persze nem egyszerre, de kár szépíteni, voltaképp egymás kezébe adták a kilincset aznap este, kettővel talán egyszerre voltam tényleg nem emlékszem pontosan. (terhes nem lettem szerencsére)


A barátom mit sem tud az egészről és nem tudom elmondjam neki vagy sem. Ha hallgatok akkor sem valószínű hogy megtudná mert senkit nem ismer azok közül akik ott voltak a bulin.


Srácok ti nagyon kiábrándulnátok ha ilyennel állna elétek a barátnőtök, szakítanátok is vele?

Én nem akarom elveszíteni őt és már nagyon megbántam a dolgot.



2014. okt. 21. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény srác :/
2014. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Fék.
2014. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

Nem kitalált sztori csak nem válaszolok privátokra.

2014. okt. 21. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem csak kamu.
2014. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háááát ez igen erős ugye tudod?

Nem hibáztatom a srácot ha azt mondja, hogy ez nem fér bele neki.

Érthető.

Szerintem ezt esélyed sincsen kidumálni.


Azt mérlegeld, hogy kitől tudja meg inkább? Egy közös ismerőstől, vagy tőled?

Utóbbi esetben korrektebb. A helyzetet ne rontsd tovább, már így is annyi esélyed van mint 3 lábú sünnek az autópályán.

Mond el, és hagyd menni ha akar.

2014. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként arra a kérdésre inkább keresd a választ, hogy egy átmulatott éjszaka miért 5-6 pasast jelentett neked, amire alig emlékszel.

Mert elég sok lánnyal ittuk már magunkat konkrétan a sárga földig, de egyiket sem láttam meztelenül az asztalon táncolni, pláne nem feküdt le az egész társasággal.

2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs ismerőse a buliból, akkor maradj csöndben. Kerüld el azokat akikkel akkor voltál és többet ne igyál semennyit. Vagy mondd el és valszeg kereshet új csávót, de mindenki tudni fogjra akkor rólad, hogy mikbe mész bele. Inkább hallgass.
2014. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki?
2014. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!