Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 39 éves nő létemre a durva, vad szexre vágyok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális?

Inkább az nem az, hogy ennyi idősen itt kérdezgeted ezt....egy 39 éves felnőtt nőnek már határozott elképzelései vannak (általában) és nem egy ilyen oldalon teszi ki szavazásra, hogy mi normális és mi nem, mondom ezt 38 éves Nőként :)))

2014. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen durva szexre vágysz kifejtenéd?
2014. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen.

Az eddigi barátnőim nagyobb részt azt szerették, amikor letámadva csókrohammal köszöntöttem,közben már vetkőztettem a falhoz/ágyba raktam,szinte le téptem a ruhát,szinte bormixer módján nyaltam egy ideig, majd több nagy szögű pózban erős nyomásokkal mélyre nyomultam elsőnek lassan, aztán közepes tempóban, a vége felé pedig gyorsan.

Nem pedig a gyengéd és finom változatát.

mondjuk meg tudom érteni, a vad szex után volt aki nem tudott felkelni egy negyed órán keresztül, a gyengédnél pedig nem volt általában ez dolog .

2014. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sexelnék veled cica :D
2014. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te sem vagy nő,csak annak adod most ki magad.
2014. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!