Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon durva helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés
több mint 3 éve vagyok együtt a párommal együtt is élünk lassan 3 éve. .. egy jó ideje nem kapom meg azt a szeretetet, törődést amire szükség van egy jó kapcsolathoz. Mindidáig hűséges voltam teljes mértékben . mig a nővére férjével nagyon régóta jol kijövünk kiderült hogy hatalmas vonzódás van köztünk 8 éve házasok és van 2 gyerekük nagyon szégyellem magam mindennap beszélünk egy csók is volt köztünk más nem . egyszerűen nemtudjuk megállni hogy ne keressük egymást pedig ő nagyon jó ember. a feleségével már előttem sem voltak rendben a dolgai de mindig hűséges volt hozzà mig a felesége megcsalta a második gyerek előtt amit megbocsájtott neki. megmondta tegnapelőtt neki hogy már nem szereti nem akar vele élni de a felesége rá eroltette hogy a gyerekek miatt maradjon még egy darabig . nagyon kellemetlen helyzet. mit gondoltok róla? ?
2014. okt. 20. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább a pároddal hozd rendbe a dolgokat és ne 2 kapcsolatot tegyetek tönkre ennél jobban...főleg itt a gyerekek sérülnének a legjobban...persze ha nektek úgy jó akkor gyertek össze...csak akkor vállaljátok a következményeket...
2014. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy hogyhogy most kérdezed?

Ki Neked az élettársad, ha eddig titkoltál előtte ilyen fontos dolgot?

Mikor elkezdtél vonzódni, már LEGKÉSŐBB akkor kellett volna beszélj vele!

Ha nem titkolóznál, nem lennél bajban! Magadnak csinálod a "nagyon durva helyzetet", te eszetlen!

2014. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos sokat hazudott neked, ha ennyire egyoldalúan látod a helyzetet, és mentségeket keresel a számára.

lehet, hogy nem vagy neki fontos, egyszerűen így kényelmes neki.

2014. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a jelenlegi párod nem szereted màr, nem jó ott és nem is lesz az.

A másik kapcsolatba meg ne menj bele mert előszöris szétcseszel egy családot, és a gyerekek szemszögéből ez szörnyű. Kettő, milyen kínosan éreznéd már magad egy családi összejövetelen?!


Szerintem a kapcsolatod megromlott, keresed a flörtöt és más emberekben akarsz keresni boldogságot!

Szerintem az lenne a legjobb, ha szakítanál, egyedül élnél, és egy teljesen új emberrel megismerkedni és vele boldognak lenni!

2014. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok mesét hallott már az ember, hogy a szeretőt/szerető jelöltet beetetik, hogy majd elválok, vagy majd elválok, de a gyerekek miatt még nem vagy egyáltalán nem.

A legtisztább tényleg egy teljesen új férfi lenne. A párod testvérétől pedig az, hogy először elválik, majd keres egy másik nőt.

Ha ez kiderül ki fog kikerülni a családból? Nem az, akit három gyerek is odaköt. Ki fogja a legrövidebbet húzni? Te. Kit fog mindenki utálni? A jelenlegi párodat is elveszted, az anyósjelölt sem tudom hogy tudna megbocsátani neked, meg a gyerekek.

Ezekért se mennék bele ilyenbe.

2014. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!