Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek menni fog? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menni fog? Úgy érzem nem fog sokáig tartani.

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt a barátnőmmel.


Elég sokat veszekedtünk , félre is értjük egymást.

Ő nagyon féltékeny típus ha már beszélgettek más lánnyal egyből hisztizik.

Valamit mondok neki meg sem érti , de valamikor tök meg értjük egymást. De ha azt mondom neki hogy " Hülye , hisztis pi*csa vagy azt egyből fel tudja fogni"

Ilyen piti dolgokban szokott néha hazudni.

Én soha sem hazudok neki nyíltan meg mondom neki ha tetszik ha nem.

Saját véleménye sincs mindig azt mondja amit én pl "Szerintem kék az autó" vagy "Szeretlek ő erre én is szeretlek de ha ezt mondom nem szeretlek akkor ő " én sem szeretlek"

Anya teljesen ki sajátítja , úgy nem kísérhetem haza amikor meg jön a munkából hogy az anya ne jönne mögöttünk. Egy szóval le rázhatatlan mondtam az anyának is " Mennyen csak haza , majd én haza kísérem" Ő erre nem megyek. Mondtam neki hogy rám nézve ez nagyon sértő tud lenni.

Amikor el magyaráztam az anyának is ki álltam a csaj mellet. Anya csak ennyit mondott hogy te fiatal vagy és ne állj le veszekedni egy 52éves nővel. A lány persze otthon le oltotta az anyát és mondta az anya hogy " Nem leszünk jobba hogy elennem fordítod a lányom"


27 éves a csaj , el mondta hogy nem szereti az anyát. El akar velem költözni meg hogy szeret de nem tudom hogy meddig bírom így. Ti mit tennétek a helyembe?



2014. okt. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm...Mit tennék a helyedben?

Vennék egy nyelvtan könyvet így elsőre, de ha ez se segít, akkor újra járnám az általánost.

2014. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha nem érezném azt hogy ő az életem szerelme akkor hagynám a fenébe az egészet mert ez így nem hangzik valami fényesen. az meg a másik fele hogy egy idő után csak az idegeidre fog menni ez az egész.
2014. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen cseréld le. Ez minden, csak nem párkapcsolat, és nem szerelem.
2014. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!