Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan emberekhez szól leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberekhez szól leginkább a kérdésem, akik már régóta együtt élnek a párjukkal. Hogyan lehet sokáig fent tartani a másik érdeklődését? Hogyan dobjátok fel a hétköznapokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom sehogy rávenni a barátomat, hogy ne itthon üljünk folyamatosan.

2014. febr. 4. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi volnék..
2014. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
BDSM ;)
2014. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekunk eléggá bejött az "Érzékek kertje" cimű szextársasjáték. Ezen kivül kipróbáltunk még más dolgokat is, ha érdekel irjál privátban.

35F

2014. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A másik érdeklődését nem is akarjuk fenntartani :)

A hétköznapokat együtt gyűrjük le, együtt vagyunk, egymást kiegészitjük,

nem dolgozunk tudatosan az érdeklődés fenntartásán. Ha az egyikünknek van ötlete, megkérdezi a másikat.

Menjünki de vagy oda, csináljuk ezt vagy azt?

És nem si kell állandóan a másik látóterében lenni! Én is eltűnök egy komplett napra a lőtéren,

vagy csak egy lakásban, de két totál külön dolgot csinálunk.

Ő is kimozdul egyedül a barátaival, és én is.

Itt inkább arra fókuszálnék, hogy 1. mindenkinek az igénye legyen elfogadva: van amikor bújós, és van amikor kell neki egy kis szabadság. 2. Soha ne akarjuk megváltoztatni a másikat, vagy korlátozni.

És akkor se elüldözve, se leláncolva nincsen, mindenki remekül érzi magát a másikkal., és kötődik hozzá továbbra is.

2014. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igazából mi elvagyunk a hétköznapokban is, még akkor is jól érezzük magunkat, ha nem csinálunk semmit.

Ettől függetlenül szoktunk moziba menni, néha billiárdozni, és igyekszünk sok programot kitalálni.

Most voltunk egy wellness hétvégén és nagyon feldobta szerintem a kapcsolatunkat! Már 12-13.000 ft-okért lehet nagyon jókra menni.

Esetleg még sétákat javaslom a városban, ahol úgymond rá vagytok kényszerülve, hogy beszélgessetek. Közben láthattok olyan helyeket, amiken esetleg még nem voltatok:)

Vagy menjetek el a medve parkba. Budapesttől pár km vonattal, a belépő meg kb 500 ft, szóval max 2-3000 ft-ból kijön és az is jó program szerintem. Legyetek kreatívak!:)

2014. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van. én is így vélekedek a dolgokról, csak nálunk az a probléma, hogy a barátom sehova sem akar menni. ha igen, akkor is csak együtt, mert ha nem akarok menni, akkor megsértődik vagy akkor inkább ő sem megy sehova. ha én akarok egyedül elmenni valahova, akkor meg lelkiismeret-furdalást akar bennem kelteni. és nem tudom megérteni az okát.
2014. febr. 4. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik szerintem. Nem tudod a hétköznapokat feldobni, ha neked van hozzá kedved, neki meg nem. A kettő egyszerűen üti egymást. A pároddal vagy összhangban vagytok, vagy nem. Ha ezen a téren ennyi különbözőek vagytok, akkor az egyikőtöknek alkalmazkodnia kell a másikhoz, de ebben általában nem sok örömötök lesz sosem. Az én párom akkor is megteszi amire kérem, ha nincs hozzá kedve, csak azért, hogy nekem örömet okozzon vele, aztán már neki is kedve lesz hozzá a végén. Köztetek nem érzem az összhangot.
2014. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvan köztünk az összhang, nagyon is. Én csak azt nem szeretném, hogy emiatt érjen hamarabb véget a kapcsolatunk, mert nagyon jól érzem magam vele itthon is, de az előző kapcsolatom is azért ment tönkre, mert túl sokat ültünk otthon.
2014. febr. 4. 12:59
 9/11 anonim válasza:
Kedvesség, bújás, sok csók, sok humor. Ja és tényleg ki kellene lépni a lakásból. Esetleg meló után találkozni (akár a munkahelye előtt), és pl felmutatni két mozijegyet (aznapra, az egy óra mulva kezdődő előadásra!!), hogy a barátnődtől kaptad, mert neki programja lett... meg hasonló kis trükkök. Otthon meg elromolhat a kábeltv, vagy a net, csak egy picike dugót kell kihúzni....
2014. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyi

Én a gépemen játszom ilyenkor, párom meg az xbox-on.

Lehet kikapcsolódni együtt otthon is, ha éppen másképp nem megy.

És tessék elmenni nekedi a barátokkal, és nem durcizni.

Erről irtam: nem lebilincselünk másokat, meghagyjuk a szabadáságát. Ez alap követelmény egy kapcsolatban, a hiánya méreg ami szétrágja.

2014. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!