Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok férfi, ezért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok férfi, ezért úgy gondolkodni sem tudok. Miért teszi ezt velem, miért rontja el a szép emlékeket is?

Figyelt kérdés

A történet a következő: a párommal több, mint 2 évig voltunk együtt. Az utóbbi időben elszállt magától, nem becsült meg, majd volt egy cselekedete, ami miatt szakítottam vele, attól függetlenül, hogy igyekeztem megjavítani a kapcsolatunkat. Ő akkor kiakadt, könyörgött, hogy szeret, küzdeni akar értem, bármit megtesz, hogy helyrehozza a hibáját. Ezért megadtam számára az esélyt, hogy elölről kezdjük, próbálkozhasson (hiszen még nem voltam iránta közömbös). Igazán semmi sem változott, ugyanúgy képes volt megbántani, miközben olyanokat mondott nekem, hogy nélkülem semmije sincs, az élete értelmetlen. Végül megmondtam neki, hogy ne erőltessük, ez csak rosszabb lesz. Látszólag belenyugodott, bár még jó pár mindent a fejemhez vágott, hozzáteszem: jogtalanul. Én tényleg szerettem, igyekeztem napról napra megújulni, kielégíteni érzelmileg és testileg.

1 hétre rá megtudtam, hogy más lányokkal találkozott, akiket addig nem ismert, webkameráznak, a lányok bármire kaphatóak, csevegnek...stb, miközben én 2 év után még annyit sem kapok, hogy mizu.

Ne ertsetek félre! Nem várom, hogy puszipajtások legyünk, de elvileg szerettük egymást, rengeteg emlekunk van, tudom, hogy én mondtam ki, hogy vége, de akkor már ezt is érdemlem? Vagy miért teszi ezt? Ti miért tennétek?

Kérlek titeket, hogy ne bunkózzatok, arra van most legkevésbé szükségem. Természetesen őszinte véleményeket várok.


Köszönöm!

20/L 23/F



2014. okt. 24. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyként kezelt téged a partnered. Ez a kulcs. Nem érzelmileg volt a kapcsolatotokban, csak egy lényt látott aki kielégiti őt. Egy játékszert, akit ha elvesznek tőle, akkor "hű+ha hogy képzeli a játékszer, hogy önálló akarata van" cimű fejezet.
2014. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha szeretett és friss a szakítás, érthető ha most még egy "mizu" is túl sok volna neki. A mindenre kapható lányokat meg asszem nem kell megmagyarázni .

Egy szakítást mki úgy él túl, ahogy tud. Vannak nem vmi elegáns és szép megoldások, de hát ez van...

2014. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őt -lehet hogy nála más az ok-, de én se írnék rád hogy mizu amikor már egyszer elküldtél mert az csak nehezíti a helyzetet.
2014. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!