Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondja soha hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja soha hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Láttam hogy más lányoknak írja hogy mennyire szépek és gyonyoruek. Mar ket éve vagyunk egyutt es nekem soha nem irt ilyeneket max az első 4honapban akkor is csak annyit mondott hogy 'szép vagy' de semmi mosolygas meg semmi..nem ertem mas lányoknak irja hogy milyen szépek nekem miert nem? Raadasul mostanában meg annyit sem mond mint régen es ha rákérdezek hogy mas lánynak miert irja hogy szépek nekem meg miert nem mondja mostanában mar soha( max akkor ha felhozom hogy csunya vagyok de mar akkor is csak annyit mondt hogy ne idegesítsem).na szóval azt mondta hogy o azert nem mondja nekem hogy szep vagyok mert hogy mienk meg fogadjam el igy hogy nekem nem mondja...pedig azert annyira csunya nem vagyok.es egyszeruen mar egyre kevesebb az önbizalmam is nem csak miatta hanem a szüleim miatt is mert mindig mondjak hogy egy senki vagyok na mindegy ezt mar egyszer leirtam hosszabban egy masik kérdésbe. Szóval miert nem mondja nekem hogy szep vagyok? Mar nem szeret? Vagy tenyleg nem vagyok szep szerinte?:( azt mondja hogy nem akar elveszíteni meg szeret de ez rosszul esik :(

2014. szept. 15. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
mert csúnya vagy
2014. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szépvagy ^-^

18f

2014. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy egy ilyen hülye a pasid..Nem tudom,hogy mennyire szerethet,neharagudj de köve hiszem,hogy annyira imádna..:/

Az én barátom még 3 év múltán is megdicsér rengeteg alkalommal,hogy milyen gyönyörű vagyok és minden nap elmondja mennyire szeret.

2014. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnálom a történeted, mivel nemcsak a pasid nem dicsér, bókol, de még a szüleid is földbe döngölik az önbizalmad (bár az nem derült ki, hogy miért).


Ha egy pasi azt mondja, hogy nem akar elveszíteni, de közben tojik rád és nem érdekli, hogy szép vagy-e vagy nem, nem jelenti azt, hogy tényleg szeret.


A másik: szerintem, ha önmagadat nem tudod elfogadni, nem tartod magad tényleg szépnek, akkor mit vársz a környezetedtől?

2014. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Inkább örülnél, hogy nem akar hazudni neked..
2014. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak en irtam volna.. Az en baratom is detto ugyanilyen. Kb mas tobbet dicser, mint a sajat pasim... De en megmondtam neki, h szarul esik ez mert az onbizalmam nekem is 0.. Es azota neha irja.. Ami nala haladas... Szoval azt ajanlom neked, hogy mondd meg neki, h dicserjen, foleg ha te is szoktad. Ha ez sem segit akkor szerintem hagyd ott, ha ugyse lehet vele megbeszelni..
2014. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19l (utolso voltam)
2014. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hesztip válasza:

Hát elég kis nyomi lehet. Más csajoknak beírja , h szép, de a saját barátnőjének nem mondja automatikusan, Eleve ott a gond, h minek is írogat más csajoknak. Utánpótlására / tartalékra gyúr vagy mi? Én már az első ilyen másnak írogatásánál közöltem volna, h írogasson akinek akar, aztán itt a vége. :D

23/ N

2014. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem bókol soha a párom.... Azt mondja hozzá ez nem "illik". Ja meg a becézgetés sem...csak üzenetben-.-
2014. szept. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép vagy :) ;)
2014. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!