Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van ha bele szerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha bele szerettem a legjobb lány barátomba, de ő csak "barátként" tekint rám?

Figyelt kérdés

én vagyok az egyetlen igaz barátja azt mondta amikor elmondtam neki hogy többet érzek és hogy inkább örökre mellettem szeretne maradni minthogy ha összejönnénk szakítanánk és elvesztene végleg... szerintetek mit csináljak? már 1 napja nem beszélünk mert annyira szarul esett az elutasítás.. mondta hogy én vagyok neki a legfontosabb meg amikor régebben összevesztünk sírt is mert hiányzok neki..

mit kéne tennem?



2014. okt. 24. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2014. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemek?
2014. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, akkor barátzónázott. Küzdhetsz érte, de nem lesz könnyű kijutnod.
2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd ha talál magának pasit nem te leszel a legfontosabb.
2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele minden kapcsolatod, és ez egy jó tanács!
2014. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SullaFelix89 ***** válasza:
Ezért nem barátkozunk nőkkel. Csak ha már az első perctől világos, hogy kapcsolatot akarok..
2014. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ha úgy kell látnod minden nap hogy nem a tiéd, és netán összeszedne valami pasit magának és látnád őket együtt, az neked lenne a legszarabb érzés rossz kedved lenne egyfolytába. Velem is volt hasonló, kivártam hogy jöjjön egy alkalom (itt pl leszólta a haveromat akit utált régebb óta) és össze vesztem vele. Sokkal könnyebb így.
2014. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Vagy származik belőle valami egyéb előnyöm.

2014. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

többet nincs miről beszélnetek

szakíts meg vele minden kapcsolatot és keress barátnőt

2014. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érthetően elmondta,nem sokat tudsz tenni
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!