Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő érez irántam valamit? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő érez irántam valamit? :/

Figyelt kérdés
Elmondtam a legjobb fiubaratomnak hogy szeretem, es csak annyit mondott rá, hogy meglepodott. Regen o irta nekem hogy tetszek neki, de akkor meg baratok se voltunk, csak ismertuk egymast latasbol, de mivel nekem o nem tetszett meg nemis ismertem annyira igy csak baratok lettunk. De aztan egyre tobbet voltunk egyutt es nagyon fontos lett nekem es beleszerettem. Es miota elmondtam azota sokkal tobbet ír ram, kedvesebb velem, viszont úgy beszelunk kb mintha most ismerkednenk meg.. szoval most nem igazan ertem hogy mivan:/

2014. szept. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kedvesebb lett, és többet beszéltek, biztos, hogy lassan alakulgat éppen valami. Nem tudom hány évesek vagytok, ezt jó lenne tudni, de szerintem várj egy kicsit, biztos vagyok benne, hogy csak időre van szüksége, hogy elhívjon valahova.

18/l

2014. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha találkoztok figyeld a testbeszédét :D az elárulja , valamint hogy más lányokkal és veled hogy viselkedik és hogy ha irsz neki milyen stilusban és hosszan válaszol
2014. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 17
2014. szept. 28. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexeld meg és ha eddig nem érzett érezni fog. Probléma megoldva.
2014. dec. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyenbe részem
2014. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!