Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi tévő legyek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? Mit csináljak? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hát az van, hogy van egy barátnőm. A barátnőmmel már szinte olyan a kapcsolatunk mint két idegené. Már nem is beszélünk. Régen nagyon szarul esett minden ami csak történt. Depis voltam meg minden. Most, hogy új suliba kerültem ugye új barátok stb... Egy lánnyal nagyon jóba vagyok. És mindig jó kedvre tud engem deríteni. És nem tudom én barátnőmet szeretem de valamiért mégis a lány barátom felé húz a szívem vagy nem tudom. Hülye érzéseim vannak lehet. És nem tudom. Ha szakítanék a barátnőmmel és a lány barátommal olyan lenne a kapcsolatunk és biztosan tudnám, hogy én mit érzek iránta elmondanám neki. Csak az a baj, hogy ha az is lenne, hogy én beleszeretek és olyanról lenne szó, hogy kezdjünk el járni akkor én nem tudom de nem akarom. Nem akarom elveszteni mint barát. Mert valamiért a barátságunk nekem fontosabb. Mert ha történne bármi akkor lehet, hogy soha többé nem lennénk barátok se. És nekem nagyon fontos már pedig csak 1 hónapja ismerem. És én a barátnőmet szeretem de nem tudom már annyira reménytelen a kapcsolatunk :( Szerintem ő már nem szeret bár nem mondta. És más fiúkkal nagyon elvan. És mióta tudom, hogy ő elvan más fiúkkal én akárhogy is szeretem nem érdekel, hogy szar már minden én pedig a lányokkal vagyok jóba az új sulimba. Igen tudom ez amolyan "fiús" viselkedés. És ebbe az a pláne, hogy a lányok közelednek hozzám nem én hozzájuk. És még mikor az új sulimba kerültem akkor nem engedtem de most már engedem.... És annyira leszarom már az egészet. De én belül még mindig érzem, hogy barátnőm szeretem nagyon és nem szabadna. És ez a lány barátom nem tudod mi tévő legyek. Nem akarom, hogy a barátságunknak vége legyen ha bekövetkezne egy olyan ha együtt lennénk. A barátnőmmel meg nem tudom. De a kapcsolatunk az már mondom olyan, hogy nem is beszélünk mióta :( Én nem írok és ő se ír nekem.És hát én szerintem Ő kavar más fiúkkal :( Szóval amit én a lány barátaimmal teszek az semmi sztem ahhoz képest amit ő tesz. Mert én azon kívűl, hogy engedem, hogy megöleljenek semmi más. De amit sztem ő tesz.... Nem tudom mi lehet csak én vagyok ilyen, hogy ezt gondolom de már az a baj, hogy mindent el tudok képzelni. Lehet a hátam mögött már jár is valakivel :( És persze hazudott is egy jó párszor már nekem mikor még nem is volt semmi baj akkor is már. Szóval :( Segítsetek mi tévő legyek?

2014. okt. 23. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy kapcsolat már nem jó, azt nem kell erőltetni. Valószínűleg azért kezdett el érdekelni az a másik lány, mert a barátnődtől már nem kapod meg azokat a dolgokat, amiket korábban, elég törődést., figyelmet stb.. A másik lánnyal kapcsolatban, meg ha ilyen fontos neked, akkor igenis vágj vele bele egy kapcsolatba, mert szerintem csak az olyan kapcsolatoknak van értelmük, ahol a másik a barátod, társad is egyben és meg tudsz vele mindent beszélni..:) Szóval én szakítanék az elsővel, ha már végképp nem lehet megoldani a dolgokat(de csak akkor), és nem szalasztanám el a másikat. Attól meg hülyeség félni, hogy mi lesz a köztetek levő barátsággal, mert barátod még lehet sok, de olyan lány, aki megért olyan nem túl valószínű..:)
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Hát nagyon köszönöm a segítségedet. Ez most nagyon sokat segített nekem :) Még annyit, hogy ennek a lány barátom még mindig szereti a volt fiuját csak hát a volt fiúja pont tegnap mondta neki azt, hogy nem érdekli már meg, hogy nem szereti és hát a lány barátom nagyon szomorú lett meg minden. Szóval mind a ketten ugyan úgy vagyunk :( Most úgy van, hogy a szülei ha megengedik akkor jön hozzánk a szünetben mert segítek neki valamiben. De ez nem biztos csak úgy feljött ez a dolog. Szóval mind a ketten ugyan úgy vagyunk. Hát akkor én még várok ezzel had legyünk még jobb barátok ismerjük egymást még jobban és a barátnőmmel meg most már beszélek, hogy ez így nem megy és legyen vége mindennek :( Köszönöm szépen nagyon a segítségedet még egyszer :)
2014. okt. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!