Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel most közeledni akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most közeledni akart hozzám? Írjak rá vmit?

Figyelt kérdés

Tegnap délután összevesztünk a barátommal és azóta nem beszéltünk pedig látom,hogy facebookon gyakran feljár és chaten is fenn van,feljár, ahol beszélni szoktunk.

csak annyit tett ,hogy tegnap késő

este olyan fél12-kor

instagrammon írt ahoz a képhez

ahová tegnap is. Előzőleg azt

írta nekem "szépségem"és erre

kérdeztem rá ,h "valóban?" és erre

írta este azt "absolutely:-* " így

ahogy én most ide írtam olyan hangulatjellel ami csókot

ad. De ha így van akkor miért

nem ír nekem? vagy miért rakott

hozzá csókot is ha haragszik rám?

Ezzel mit akart üzenni?

Egyébként nem írtam rá

semmit...egyáltalán írjak? Mit?



2014. okt. 25. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Irjal! A buszkeseget felre kell rakni! Ha szeretitek egymast akkor irj! Talalkozzatok, bujjatok ossze, elvezzetek egymas tarsasagat!
2014. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen angol szavak nálam kivágják a biztosítékot.
2014. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel jelett adott neked hogy fent van elérhető, és hogy irjál rá. Na most nem tudom ki lehetett a hibás a veszekedés miatt,de tedd félre a büszkeséged,és irjál neki:) szokták mondani hogy nem mindig az kér bocsánatot egy kapcsolatban aki valójában hibás volt, hanem aki többre értékeli azt az egójánál. Remélem kibékültök :*
2014. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!