Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van igaza? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hashbrown kérdése:

Kinek van igaza? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A mostani "barátom", vagyis a srác, akivel jelenleg távkapcsolatban együtt vagyok, folyamatosan felhúzza magát olyan dolgokon, amiket én indokolatlannak látok, de mivel egyoldalan nem ítélhetem meg, kíváncsi vagyok mit gondolnak mások erről, így ismeretlenül. Szóval jelenleg az a probléma, hogy FB-n megosztottam két linket, amik valójában csak szép képek voltak arról a helyről, ahol már voltam korábban nyaralni. Mindezt komment, hozzászólás, minden nélkül. A srác feldúlt lett, mert feltűnt neki, hogy az exem lájkolta a képet és rögtön mindenfélét a fejemhez vágott, mert az a sziget volt a képeken, ahol még az exemmel voltam hajdanán. (Tudni kell, hogy mielőtt hivatalosan összejöttem volna ezzel a fiúval, a régi kapcsolatom lezárására még várni kellett, mert nehéz volt kilépni egy már halott, viszont évekig tartó együttélésből, a jelenlegi partnerem ezt akkor érthetően eléggé sérelmezte. Azóta elköltöztem, és azt tervezzük, hogy mikor és milyen módon találkozunk, s utána hogy intézzük majd együtt az életünket egy helyen.) Szóval megkatam, hogy mi az, hogy az exem lájkolgat annak ellenére, ami volt, és hogy miért osztogatok én meg közös emlékeket? Jelzem, tényleg semmi nem volt a megosztásomban (szerintem), csak gyönyörűnek találtam a képeket, és imádom azt a helyet. Még véletlenül se gondoltam az exemre közben, csak a hely varázsára. Ezt el is magyaráztam neki, de tovább folytatta. A képeket le is töröltem, hogy ne legyen probléma, de csak nem hagyott alább ezekkel a vádakkal, bizonygatva, hogy mennyire megbántottam őt. Meg is kérdeztem tőle, hogy akkor ebből kiindulva bizonyos helyek és szavak tabuk a számból vagy egyébként? Mire még jobban feldühödt. Már én is át-átcsaptam néha cinikusba, mert nem értette meg, hogy semmi szándékom nem volt vele, se célzatom, és egyébként is csak egy megosztás volt, nem én lájkoltam az exem, az pedig h ő lájkolta nem az én hibám azt hiszem, de ennek ellenére már le is vettem, és nem értettem mi a probléma a továbbiakban... Egy idő után elkezdett olyan szavakat használni, hogy én egy senki vagyok, egy féreg és hasonlók... pedig abszolút nem éltem durva kifejezésekkel vele szemben. Sőt, nyugatni próbáltam annak ellenére, h nem éreztem igazságosnak a kirohanását. Ez nem az első eset, nem tudom, hogy mit tehetnék, nem tudom, hogy tényleg én vagyok-e az aki túl ridegen értékel egy olyan dolgot ami pedig tényleg kirívó viselkedés másoknak? Annyira szerettem volna, hogy jó legyen minden ezzel a fiúval, de egyszerűen a legjobb szándékom ellenére sem tudom úgy kezelni, hogy ne bántódjon meg valami olyasmin, ami számomra semmit nem jelent és semmi hátsó célzat nincs benne.

Nem tudom mennyire volt így érthető, és bocs, h hosszú lett, de egyszerűen nem értem az egész helyzetet. Akár majd szívesen másolok beszlgetsrszletet is, ha valaki kíváncsi, hogy lássátok miről is van szó... Előre is köszi!



2014. okt. 26. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A megosztott képek nagyjából ezek voltak (de nem ezekről az oldalakról, csak rákerestem, h látható legyen kb. miről beszélek.) Ezt megjegyzés és minden nélkül ösztöttam...:


[link]


[link]

2014. okt. 26. 11:59
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldhetsz vagy ide is kiírhatsz azokból a beszélgetésekből részleteket, de ezt már most megírom, hogy hagyd ott a francba.

Ilyen ki apróságon ennyire kiborulni és így viselkedni az általa megírt szavakról amivel minősített már nem is beszélve.

Akármennyire is lennék ideges biztos nem mondanék ilyen a barátnőmnek.

A pasid nem érett egy kapcsolatra!

2014. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:

az h felkapta a vizet apróságon v nem apróságon, egy dolog.

De a féreg és barátai, az már olyan h na akkor itt köszöntem meg az eddigi közreműködést.

2014. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit idegbeteg a barátod. Szokj hozzá, ha vele tervezel maradni... (Én nem tenném.) Esetleg titokban nyugtatózhatod az italait, hátha beválik.
2014. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam bemásolni, de fennakadtak a "trágárságszűrőn" :D NIce...
2014. okt. 26. 12:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon hisztis tud lenni és nálam is távkapcsolat. Bár nála a legdurvább sértés hogy hülye és értetlen vagyok. Amikor rájön a hiszti, én mindig "otthagyom" inkább, szerencsére ez a távkapcsolatban egyszerű :D lezárom azzal hogy "ok", és nem írok többet, pár óra alatt megnyugszik, néha rá is jön hogy feleslegesen túlzásba esett
2014. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
volt már olyan is korábban, hogy elmentünk együtt bulizni (akkor még nem költöztem szét az exemtől) és kicsit beivott. volt velünk három másik srác is, az egyikkel elég sokat beszélgettem este, nagyrészt arról is h nehéz helyzetben vagyok, mert ott a döglött kapcsolatom, de nehéz mindkettőnk részéről elköszönni, és itt meg ez... akkor egy idő után valamin felhúzta magát, h túl sokat pofázom a másik sráccal, és bement h akkor ő elmegy haza, és én meg megyek ahogy akarok. Utána visszajött egy negyed óra múlva, hogy akkor "jössz, te olcsó lotyó?" a többi srác előtt akik ersze kiálltak mellettem. Utána elkezdte nyomni, hogy arra nem voltam képes h az előbb utána menjek, hagytam vna elmenni... Ilyenkor, akármi is legyen a körítés a pasinál alapjáraton ott hagynám. Utána elkezdett erősködni, hogy értsem meg az ő helyzetét, hisz ő itt "második" volt, mert a cuccaim még minidg másnál voltak... És hogy azért volt ilyen feldúlt mert szeret, és mert soha senkit nem szeretett mg így, és fáj neki, hogy ez van... Megenyhültem, mert nagyon belészerettem, és bíztam, ha akkor elköltözöm helyreállnak a dolgok (bár itt elsősorban ezen az estén az tűnt roblémának h a másik sráccal sokat beszélgettem.. Jelzem, nem kettesben..... hanem ott a többiek mellett.) Annyira sok reményt fűztem hozzá, mert sokban hasonlítunk, és tényleg csak a sebzett lelkének próbálom betudni. Sajnos újra és újra előjön ilyenekkel, és azért is érdekelne, hogy most tényleg én lennék ekkora kretén? Valahogy nála egy pillanat alatt elfelejtem ezeket, pedig jellememnél fogva is rég elhajtottam volna egy ilyen megnyilvánulás után, még akkor is, ha én vagyok a hunyó. Úgyh most ezért is vagyok ilyen tanácstalan helyzetben :/ pedig lehet erősnek kéne lennem :( főleg tizenezer kilométer távolságból...
2014. okt. 26. 13:04
 8/12 Költőnő? ***** válasza:

már megbocsáss, de....

mégis mi a jó pitsát keresel még olyan ember mellett, aki LELOTYÓZ??????

Ha ezt már többször is eltűrted, meg is érdemled.

Ott rúgtam volna fel a holdig a többiek előtt

2014. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez alapjáraton nálam is így szokott lenni, és nem szokott érdekelni utána a pasi, de nála eddig képtelen voltam megtenni, mert utána megint visszaszerettem belé.. TEljesn hülyének érzem magam, és ilyen még nem volt, de kétségbe estem....
2014. okt. 26. 17:17
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
hát bocs h ezt mondom, de ez esetben tényleg te vagy a hülye. Tudod h lépni kell, nehéz lesz, de csak egyszer kell megtenni és aztán csak következetesnek kell lenni
2014. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!