Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy vissza szerezzem? Igaza van? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 évet jártam a volt barátnőmmel, 5 hónapja vagyunk külön, de én még mindig nagyon szeretem. A bibi ott van hogy nekem 2 hónapja másik barátnőm van, elvagyok vele de sokszor eszembe jut az exem hogy mi lehet vele, meg ilyenek. Pár hete egy szórakozóhelyen voltunk, nagyon szép volt, oda mentem hozzá beszélni, meghallgatott de azt mondta felejtsem el, mert egyrészt barátnőm van, másik pedig hogy mikor ő akart a miértekre választ kapni, akkor nem foglalkoztam vele, úgy fűzögettem a szakításunk után még hogy közbe mással voltam, aztán kiderült hogy van egy elég komoly betegsége, nem foglalkoztam vele, és igaza van de vele akarok lenni! Nem tudok túllépni rajta,és ezt megmondtam neki is de azt mondta hogy őt már nem érdeklem, boldog nélkülem, nem idegeskedik, és valóban mintha kicserélték volna. Szép hosszú póthajat rakatott, nagyon szép lett, és csináltam több kamu facebook profilt (tudom ciki) mert engem letiltott hogy ne keressem, de soha nem igazol vissza szerintem sejti hogy én vagyok. Tudom hogy ez most nagyon ciki de mit kéne tennem? Rájöttem hogy hibáztam meg is mondtam neki hogy én vele képzelem a jövőmet, és ahogy hallottam neki most a közös barátunkkal alakulgat valami, de tudom hogy nem miatta utasított vissza.

20F - 18L



2014. jan. 3. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Te már leszerepeltél. Bocsánatot kérhetsz, de részedről pofátlanság azt kérni, hogy minden álljon vissza a régiben.


Így ahogy te teszed magánéletet nem lehet kezelni. Ez jól mutat a barátokköztben, de über gáz a való életben. Ha szereted, akkor ne mással járj. Ha hibáztál akkor viseld méltósággal a következményeket.


Addig esélyed sem lesz a lánynál amíg jellembeli változásokon nem mész keresztül, mert ő pillanatnyilag emberileg a felhők fölött, te pedig a sárban dagonyázol, olyan nagy a különbség kettőtök között. Szóval amíg ilyen barátok közt színvonalon vagy csak képes kezelni a magánéleted, addig esélyed sem lesz a visszahódításra.

2014. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolut igaza van


akkor torodsz vele amikor mar nem kene, nem akkor amikor kellett volna... elszurtad oreg:/


inkabb arra figyelj, hoby kost is van baratnod, es ezzel a tempoval ot is el fogod v3sziteni


az en kapcsolatom elejen en is sokat torodtem az exemmel, aztan a parom (aki ardig jelet sem vette, hogy eszrevenne) fel ev uta hozzamvagta, hogy mostmar dontsem el mit akarok, mert turi, de nagyon szarul esik neki..... abban a pillanatba elfelejtettem az exet, es azota se jutott eszembe, viszont azzal a parommal lassan 3 evnel tartunk mar:)

2014. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment.
2014. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!