Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ennyire irigyek itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire irigyek itthon az emberek ha boldogak együtt?

Figyelt kérdés

Nem is értem, nagyon sok embertől megkaptam, hogy mit eszek a barátomon, mert egyáltalán nem izmos, szerintük nem is jóképű, nincs nagy vagyona, az én családom is jóval tehetősebb nála és vannak pontok, ahol eltér az érdeklődésünk és csak kevés szálon van közös egyetértés.

Viszont igazi barátság volt köztünk évekig és tudom mit tett értem és hálás vagyok neki.


Na de ezt félretéve eddig csak itthon tapasztaltam ilyet. Van egy pár angol és német ismerősöm/baráti társaságom, ahol sose azt nézik, hogy miért vagyunk együtt, hanem hogy mennyire vagyunk boldogak.


Kérdezem én, hogy itthon miért nincs így?



2014. okt. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Innen tudod meg, hogy kik az igazi barátaid, vagy legalábbis kik vannak tekintettel az érzéseidre. Rosszakarók mindig vannak, nem egyszer tapasztaltam már én is.
2014. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert buták az emberek... Ssjnos kevés jut a boldogságból nekünk, magyaroknak, ezért sokan irigyek, ha a másik boldog... Ne foglalkozz veluk, szeresd a baratodat! 28F
2014. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert itthon van mondjuk éhezés és pénztelenség is,ami rányomja a bélyegét sok dologra.Nyugaton ez nem probléma.

A másik,hogy nálunk egyre inkább a felszínesség terjed el,és mindenki a tökéleteset keresi magának,amit persze a többség nem fog megtalálni.Külföldön beszéltem hasonló korú párokkal,és ott mivel nincsen ilyen nagy rohanás,pénztelenség,így van idejük rendesen megismerni a másikat egyrészt,másrészt nem ítélnek elsőre csak a külső alapján,hanem kedvesen leülnek veled beszélgetni,megismerni a másikat,és utána döntik el a dolgokat.Magyarul sokkal kevésbé dominál a külső,és inkább a belsőre fektetnek nagyobb hangsúlyt. :)

2014. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as:

Én is pont ilyen vagyok. Szívesen megismerek bárkit még akkor is ha el kell utasítanom, mert nem érzek semmit iránta. Nekem általában ez jobban fáj, mint az alanynak, akivel ezt tettem.

2014. okt. 26. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,3-as vagyok.

Ilyen ember tudod mennyi létezik ebben az országban,mint amilyen Te vagy?,(hozzátenném én is ilyen vagyok,csak srácban)csak nálam is ugye az a gond,hogy én hiába vagyok amilyen vagyok,nekem nem ad egy nő sem esélyt.Még egy beszélgetésre sem...

Annyira ritka az ilyen ember,hogyha egész életedben keresel sem biztos,hogy találsz. :/ Ez a szomorú.

2014. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

mert magyarok vagyunk:)

sajnos itthon tényleg megvan a dögöljön meg a szomszéd lova is... Biztos a 3/3-as időkből maradt itt v nem tudom :(

2014. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom (akibe amúgy beleszerettem) összejött egy lánnyal. Mivel az ismerőseim tudják, hogy hogyan érzek iránta, állandóan hozzám hasonlítják a lányt, és folyton azt hallom, hogy nem is illik hozzá a lány. Nem lehet, hogy a múltadból hasonlítgatják valakihez, és ezért ilyenek a reakciók?
2014. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!