Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talán nem kellene félnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirevviv kérdése:

Talán nem kellene félnem?

Figyelt kérdés
Szerintettek is gáz ha 15 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom, nem azért mert nem lehetne vagyis vannak srácok akik odáig vannak értem csak azért nem jovok ossze velük mert attol félek h rosszul csokolok és h kinevetnek ( soha nem csokoloztam)?

2014. okt. 27. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
jesus...
2014. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz... Én 18 éves voltam amikor az első párommal összejöttem, vele volt az első csók is. Bennem is megfordult hogy mi lesz, de sodródtam az árral. Utólag rájöttem hogy felesleges ilyentől tartani. :)
2014. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak azt mutatja, hogy még gyerek vagy. Ami nem baj, ráérsz még.

Nem kell félni a csókolózástól! Ha sor kerülne rá, akkor hagyd, hogy a srác vezessen, te csak simán csókold vissza.

2014. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyakorolnál velük :D először senki sincs a toppon :)
2014. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Nem tudom ki mondta neked. Vannak akik 20 évesen csókolnak először és ők is tartanak picit előtte. Abba is gondolj bele, hogy ha szerelmes leszel akkor vágyni fogsz arra hogy megcsókolhasd az illetőt (erről nem ciki gondolkodni/beszélni:)) és akkor el fogod felejteni hogy kezdő vagy. És ha a fiú is szeret akkor nem fog kinevetni. Az is lehet hogy majd az illető szintén kezdő... Sok lehetőség van. Arra gondolj, hogy az életben mennyi rossz érheti az embert és Te pedig egy olyan dolog miatt aggódsz ami az egyik legjobb az életben:)
2014. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!