Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Talán lenne mitől félnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán lenne mitől félnem?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, de lehet szimpla paranoia...felelőtlenül egy ismerősömmel lefeküdtem nemrég (1 hete) és semmilyen védekezést nem használtunk. Az illetőnek bő nemi élete van, eléggé aktív. Megkérdeztük egymástól, hogy van e valami bajunk, én tudtam magamról hogy nincs, viszont azt mondta neki sincsen (vagy nem tud róla)


Ma egész nap rosszul voltam, nyűgös voltam, fáradt, levert, és a lázzal való fájdalmaim voltak. Mintha egy nátha akarna kibontakozni, de még semmi hőemelkedésem nem volt. Kérdezem én, hogy ez lehet az 1 héttel ezelőtti esetleges AIDS fertőzés kezdeti tünete? Vagy egyszerűen csak rémeket látok, felelőtlen voltam, és paranoiás lettem. Gyűlölöm magam amiatt, hogy nem volt annyi eszem, hogy gumti húzzak.


2010. júl. 21. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez már a saját felelősséged:S

Egyébként nem lehtsz benne biztos.Lehet csak most ilyen időszakod van,amiért fáradékonyabb vagy.

De mindenesetre nem lenne rossz elmenni egy vizsgálatra.legalább megtudnád,hogy van e valami.

2010. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%
nyugi haver az AIDSről tudd h 4-6 év a lappangási ideje tehát azt kizárhatod, egyszerűen félsz, ennyi
2010. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
45%
előző vok még, a gumi nem véd az AIDStől mert egyszerűen nem olyan sűrű a hálózata h a vírusokat kinnt tartsa, egyedül az ivarsejteket tartja vissza mert azok lényegesen nagyobbak
2010. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha az vagy az akkor is csak sok év múlva vennéd észre, ha ennyire paranoiás vagy vizsgáltasd ki magad mielőtt beleőrülsz.

Sokkal valószínűbb, hogy az influenzát kaptad meg, legközelebb több eszed lesz az biztos.

2010. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
nyugi! valószínű megfáztál, valami vírus kering benned. de egy dokihoz menj szépen el, és vizsgáltasd meg magad, az lehet a háziorvosod is. nem másért, csakhogy megnyugtasd a paranoiád
2010. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-6 év meg 4-10 év lappangási idő, és vérvétellel 1 hónap után meg lehet tudni hogy fertőzött vagy e, vagy nem. A lánynak nem régen volt (főiskola miatt) és azt mondta nem mutattak ki semmit. Ez kisebb megnyugvásra ad okot.Elképzelhetetlenül idióta voltam, de egyszerűen nem érzem gumival a szexet :(
2010. júl. 21. 21:34
 7/13 A kérdező kommentje:

ráadásul ahogy utánaolvastam, a sima nátha, láz, és influenzatünetek a betegség kezdeti tünetei, amik még a tünetmentes időszak előtt lezajlanak.

Valami szakértő remélem erre fog fáradni és ír 1-2 nyugtató szót vagy legalább őszintét

2010. júl. 21. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

legközelebb lesz annyi eszed, hogy gumit húzol.

terhes nem lett a csaj? azlenne még a boldogság...

2010. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

2 hét után kimutatható az aids én úgy tudom

csinálj tesztet majd

16/F

2010. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
69%
1 hét alatt nem jelentkeznek az AIDS tünetei. Mint írták, több év a lappangási ideje. De tesztet csináltass.
2010. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!