Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek szokott lenni olyan, hogy csak úgy elkapja az érzés: de jó lenne, ha most itt lenne velem valaki, aki szeretne, összebújni vele?

Figyelt kérdés
Néha így esténként rámtör az érzés. Nem volt még senkim, ha ez számít valamit. Fiú vagyok.

2014. okt. 28. 01:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kérdező ezt titkold el, mert a lányok nem képesek vonzódni az érzőszívű, rendes fiúkhoz! Mutasd magad érzéketlen, kemény, rideg embernek, aki bármikor képes odacsapni az asztalra, ha kell!
2014. okt. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy időszak, amikor ezt éreztem, de nem jött össze semmi, ezért beletörődtem...
2014. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, mostanában egyre többször érzem ezt. Én egy konkrét személytől vágyom erre. :)
2014. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rohadtul ne titkold el!!! Abba nem gondoltok bele soha, hogy ha egy lanynak ilyen miatt nem kellenetek, akkor valoszinu nem illetek ossze!?

Sokfele ember letezik, valaki erzelgos valaki nem, nemtol fuggetlenul.


Nekem van baratom, de nagyon keveset tudunk talaakozni es szinte minden nap eszembe jut, hogy milyen jo lenne ha lenne valaki , akihez csak szimplan hozzabujhatnek este es a karjaban tartana. Ez regebben meg konkretan a baratom volt, akire gondoltam, de ra kellett jonnom, h o nem ilyen. Ha egyutt vagyunk sem szereti az osszebujast. 😞 Ami nagyon faj nekem, de nem tudok tenni az ellen,h kit szeretek.

2014. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. okt. 28. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!