Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik régóta vágytok babára,...

Akik régóta vágytok babára, de eddig még nem sikerült. Nektek nem rossz érzés h körülöttetek mindenkinek sikerül csak Nektek nem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, csak nekem nem jön össze, pedig nagyon vágyom rá. Másoknak meg egyből, nem is kell küzdeni érte.

2013. aug. 9. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. nagyon igazságtalannak tartom az élettől, de csinálni nem nagyon tudok vele semmit, legfeljebb igyekszem minél kevesebb figyelmet fordítani rá.
2013. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rossznak rossz de tudom hogy ninsc érteleme ezen kialkadni. én mindenki gyerekének örülök aki szeretettel várja és normálisan áll a dolgokhoz, pedig mi 4 éve várunk rá. Tudom hogy nekünk si elsz, ráadásul hamarosan remélhetőleg. nektek is sikerülni fog, ha kell orvosi segitség akkor vegyétek azt igénybe, nem az a lényeg hogy fogan az a baba hanem hogy ott van.
2013. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon rossz. Tegnap a nőgyógyásznál ott volt az a sok pocakos nő, nagyon furi érzés volt. Nem tőlük irigylem a babát, de mégis valami irigység félét érzek ilyenkor, amit szégyellek, de ez van sajnos. Amúgy nem is vagyok egyszerű eset egészségileg, azaz még egy darabig biztos várunk is rá. De lesz nektek is, nekünk is. Anyukám szerint a jó dolgokra bizony várni kell! Fel a fejjel!
2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

DEDE ! NAGYON NAGYON rossz . :((

Főleg ha vendégségbe hívnak ráadásul azok a barátnőim ...


De ez van . Nekünk is sikerülni fog . Bízom benne !

2013. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

De, borzalmas.De ezzel tényleg nem tudunk mit csinálni!

Mikor látom, hogy milyen boldogok vele összeszorúl a szivem, hogy én ezt mért nem tudhatom meg!

De hála már könnyebben kezelem.

Régebben voltak olyan érzéseim, hogy magam szégyenlem, nem türtem meg magam mellett őket és irritált, ha egy terhes vagy babakocsit toló nőt láttam.De ezzel már nem vagyok így.

Elkellett fogadnom, mostmár csak a nem várt utolsó napjai borítanak ki :D.

Mint most is :D

De kitartás mindenkinek egyszer nekünk is lesz, csak egy picit várat még magára.Remélem nálam már csak 5napot és legalább legyen egy pozi tesztem!És nektek is ezt kívánom!

2013. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De nagyon rossz, szembesülni azzal, hogy az összes barátnőm és ismerősöm boldogan várja a babáját, vagy már megszülte és mutogatja ország- világnak!!! De nem szabad, hogy a kisördög aki bennünk lakozik eluralkodjon rajtunk!!! Örülni kell a másik boldogságának, hiszen nem Ő tehet róla, hogy nekünk még kicsit várnunk kell a "csodára"! Tudom, hogy előbb vagy utóbb nekünk is lesz egy egészséges, boldog babánk!!! Sok sikert lányok! :)
2013. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most abban az időszakban vagyok, h minden kisgyerekest, terhest elkerülök, hellószia szintre redukáltam a kommunikációt még a legjobb barátnőimmel is, mert nincsenek tekintettel arra, h nekem most nagyon rossz. Nem vagyok túl érzékeny ember, másodízben sértett meg az, akiért a kezwm a tűzbe tettem volna. Mindez csak azért, mert neki szinte első gondolatra sikerült és megvan győződve róla, h ő milyen ügyes volt, én meg biztos vmit rosszul csinálok.
2013. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem irigylem másoktól, csak olyan jó lehet azoknak, akinek könnyen sikerült teherbeesnie. Nem is tudják milyen szerencsések.

Remélem velem együtt Ti is hamar megtudjátok, milyen érzés babát várni:)

2013. aug. 10. 10:50
 9/19 anonim válasza:
De, borzalmas... utáltam mindenkit, a szívem majd' megszakadt, amikor kismamákat láttam. Földöntúli képességnek tartottam azt, hogy valaki ki tud hordani egy babát. 2 év sikertelenség után végre megjelent a két csík... elvetéltem. Padlóra kerültem. Hónapokig.... Aztán feladtam. A vetélés után egy évvel újra megjelent a két csík... Ma 9 hónapos a kisfiam. Megérte rá várni, de borzalmas volt az a három év, ami sikertelenségben telt el!
2013. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához:)
2013. aug. 10. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!