Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felkeresett az exem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresett az exem, mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

Kétszer voltunk eddig együtt. Mikor másodjára vége lett, ő szakított, de valahol meg is értem. Ez másfél hónapja történt. Felfogtam,hogy vége, nem bánkódtam semmi. Éltem világom. Erre felkeresett, hogy nem tud elfelejteni. Találkozzunk. Azóta neki is lehetett volna más, és nekem is. Nekem nem kellett, ő pedig elvileg nem tud elfelejteni és ezért nem volt más. Nem tudom,hogy újra akarom e kezdeni. Mit csináljak?

19/L

22/F



2014. okt. 28. 10:38
 1/6 CptTomato ***** válasza:
100%

Küld el... a saját és az ő érdekében is.

Nem működne a dolog sehogysem.. légy kemény

2014. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre ne itt várj választ... neked kell tudnod, mit érzel!


Szereted? Miért hagyott ott? Tud változni az ok, ami miatt szakított?

2014. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tud változni. De nem tudom mi lenne a helyes döntés. Elvoltam én egyedül most..
2014. okt. 28. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzel semmit, akkor inkább hagyd.

Csak akkor lenne esélye, ha mindketten akarnátok változni és megoldani a dolgokat.

2014. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak? "


Várj 10évet !

2014. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen se veled, se nélküled kapcsolatokból semmi jó nem sül ki. Tipli, mielőbb.
2014. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!