Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeresett a régi exem de...

Vaniiiiii kérdése:

Felkeresett a régi exem de nem mondja mért ezt mit jelent?

Figyelt kérdés
újra akarja kezdeni vagy csak barátságot akar?
2011. aug. 15. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ennyi információ birtokában nem lehet azt mondani hogy ez, vagy az...
2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja magátol, kerdezz rá!;)
2011. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rákérdeztem de mindig kitér v.mi hülye indokkal ...
2011. aug. 15. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elővettem a gömböm... Már látom, igen, kicsit homályos ugyan, de látom, látom a szándékát, csak nem tudom kivenni és megfejteni, de elég tisztán látom, várj... tisztul, egyre tisztább lesz... A francba összetört a gömböm :(


Talán ezt tőle kellene megkérdezni, kedves kérdező. Egyrészt téged sem ismerünk, az exed sem ismerjük, így milyen választ vársz?

Igen, újra akarja kezdeni - ezt mire alapozzuk?

Nem, csak a barátod akar lenni - ennek mi a realitása?

Egyéb, éspedig: ..... - szintúgy mi jogon mondanánk ezt?


Beszélj vele, kérdezd meg, hogy mit akar, miért akarja, döntsd el, hogy te mit akarsz és miért akarod.

2011. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy egy ismeretlen (aki se téged, se az exedet, se a kapcsolatotokat nem ismeri) ezt jobban el tudja dönteni, mint te? Vagy valaki közeli barátod? :)


Lehet, hogy csak valamit nálad felejtett. Vagy véletlenül.

Felesleges agyalni, majd kiderül.

2011. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:-D Jót szórakozom!...
2011. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kitér?... akkor a szakitas is afféle kitérés volt, nem volt hatarozott indok es szakitasi procedura, ugye?... nehéz ugy, nehéz ugy!!!

Talalj ki valami kriteriumot, ami Neked fontos, hogy mondjuk 2 heten belul tudnod kell, hogy akar-e szerelmi kapcsolatot, vagy akármilyen mas kriteriumot, és akkor ne hagyd, hoyga avegtelensegig huzodjon ez az ugy lebegtettet kapcsolatban... nekem rengetegszer lebegtették... 35 eves vagyok.

2011. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!