Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exem felkeresett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem felkeresett, hogy szeretne találkozni velem. Szemétség lenne a férjemmel szemben?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam az exemmel, a a mostani férjem miatt. Tudja ő is, hogy férjnél vagyunk, ismeri is a férjemet. Nemrég megkeresett, hogy jó lenne összefutni egy kávéra, beszélgetni kicsit. Az az igazság, hogy szívesen találkoznék vele, 3 éve nem láttam, nem is beszéltünk, kíváncsi vagyok, hogy mi van vele, hogy van, jó lenne beszélgetni kicsit.

Csak nem tudom mit szólna hozzá a férjem, nem mondtam neki erről semmit. Szerintetek szemétség lenne? Mondjam el? Vagy ne menjek és kész? Illik ilyesmit egy férjes asszonynak?


2013. aug. 10. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem illendőség kérdése.

A férjeddel beszéld meg, ha részéről rendben, akkor ne érdekeljen a világháló véleménye.

2013. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem tetszene neki, de azt mondaná, hogy menjek, ha akarok.
2013. aug. 10. 13:34
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéled a férjeddel, akkor nem lenne szemétség. De miért kell bolygatni a múltat? Ezek a nagy találkozások soha nem érnek jó véget.
2013. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Fordíts meg a kérdést. Te mit szólnál ha a férjed találkozna a volt barátnőjével?
2013. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoljál, hogyha a férjed ezt csinálná,akkor te hogyan reagálnál?

En biztosan nem mennék el, fõleg akkor, ha még le sem zártam magamban.A multat "nem mindig" szabad felkavarni, mert baj is lehet belõle.

2013. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom megfordítani a helyzetet, mert a férjemnek nem volt előttem komoly kapcsolata, csak futóviszonyok.

Attól nem félek, hogy felkavarodna bennem bármi, én szakítottam vele, nem szarattem már a kapcsolat utolsó évében, csak nem tudom, hogy csinálhatok-e ilyesmit férjes assoznyként.

2013. aug. 10. 13:46
 7/25 intrepid ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele, ha a mostani házasságod rendben van. Az már a múlt, le kell zárni. Ha viszont úgy gondolod, hogy marhaságot csináltál akkor, és mégiscsak jobb lenne az exeddel élni, .... nos nem tudjuk, milyen a mostani házasságod. Utolsó kérdésedre: nem illik és?
2013. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem csinálhatsz ilyet, nem lenne fair a férjeddel szemben.
2013. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Attól még eltudod képzelni neked, hogy esne fordítva.
2013. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Biztos nem tetszene, de nem ellenezném.
2013. aug. 10. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!