Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mi az oka ennek a kialakult helyzetnek?

Figyelt kérdés

Nem velem történt nemrég olvastam egy olvasói levelet valahol egy lánytól, aki azt írta hogy megismerte álmai pasiját, akivel minden rendben volt, harmonikus volt a kapcsolatuk, a srác mindent megígért, hogy bemutatja a barátainak és a szüleinek, elutaznak kettesben egy szép helyre, keresnek közös lakhelyet, stb.... A kapcsolat két hónapig tartott, erre a lányt felhívta a barátja és szakított vele tök váratlanul valami lapos szöveggel. :-O Olyannal hogy ''nem a te hibád'' meg ''nem érdemellek meg jobb való hozzád de az van nem vagyok szerelmes beléd'' oszt annyi. (Tette ezt úgy, hogy a lány otthon vacsorával várta). A csaj pedig eléggé magába fordult és nem érti ezt az egészet, mikor olyan jól indult, nem veszekedtek sose, nem sejtett semmit, és ha tényleg nem szerette őt a srác akkor miért vett neki kedvességeket és miért ígért ennyit? Hozzá tette, hogy a több éves kapcsolatának véget érése nem viselte meg ennyire mint ez a két hónapos kapcsolata.


Történt már velem hasonló, nem teljesen így és nem volt ilyen durva de átéreztem valamennyire milyen sz*r lehet.


De tényleg, miért van ez? Egyes pasik miért csinálják ezt, hogy az elején kedvesek, figyelmesek, elhalmoznak mindennel, elhitetik fontosak vagyunk nekik aztán egyszer csak bejelentik minden előzmény nélkül valami ürüggyel hogy vége? Aztán szóhoz se jutunk, és nem értjük mi van, mi történt? Mi volt a probléma, mit követtünk el?


Hallok mindenféle okokról, hogy a pasik milyen indokokkal szoktak kilépni a kapcsolatból, hogy sok veszekedés, vagy a barátnő féltékeny, vagy a barátnő megcsalta, vagy a pasi talált mást, a csajtól valamit nem kap meg, stb....

De komolyan vannak olyan helyzetek, amikor nem érti az ember lánya, mégis miért kapta ezt? Akárhogy keresi az okokat nem talál egyet sem.


Kérem azt, aki válaszol, hogy tekintsen el attól, illetve ne jöjjön azzal hogy a nők rosszabbak, ők is ugyanezt csinálják hogy a pasijuk a tenyerén hordozza őket aztán hirtelen kilépnek a kapcsolatból vagy lelépnek mással. Engem nem a nők érdekelnek (megjegyzem azért nők közt is van aki nem szédíti a párját majd ott hagyja) hogy ők mit és hogyan csinálnak amikor ők a hunyók.

Hasonló kérdésben olyan választ is kaptam (ami kissé sztereotip) hogy a csávó biztos valami nyálgép volt szemét szép fiú és talált mást a csaj pedig miért nem átlagossal kezdett.

Ezek mind csak külsőségek, nem mindig csak a külsőn múlik ki milyen ember és ki hogy intézi a magánéleti dolgait. (Főleg hogy a történet szereplőit nem láttam, nem tudom hogy néznek ki).


Szóval ettől a kettőtől tekintsünk el ha lehet.


Köszönöm annak aki normálisan, értelmesen válaszol. (Bocsi a hosszúságért)


26/l



2014. okt. 28. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindig az adott helyzetben kellene megkérdezni, megbeszélni, mert valószínűleg minden helyzet más és más. Ezt a kérdést nem lehet általánosítások útján megválaszolni. Én például soha nem viselkedtem így senkivel, ha valami gondom van a másikkal, azt elmondom, és cserébe én is ugyanezt várom el.
2014. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan partnerem, aki az első 1-2 hónapban nagyon jónak tűnt, aztán kiderült, hogy egy nagy csalódás az egész.


Ezért van értelme a párkapcsolatoknak a házasság előtt.

2014. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A csaj leveléből nem derült ki a valódi ok hogy miért. Gondolom mikor kapta a hívást akkor hideg zuhanyként érte és szóhoz se jutott a döbbenettől vagy csak hebegett-habogott, nem tudott megfogalmazni kérdést.

Az is lehet ha kérdezte volna is a srác nem adott volna egyenes választ hanem másik blőd szöveggel jön vagy nem válaszol vagy kitér a válaszadás elől.


Tippek, beleélések a srác helyébe miért lehet? Tényleg érdekelne.

2014. okt. 28. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h az ilyen csak egy pinabubus, s lássuk be így lehet legfőképpen megkapni azt, amit akar, ha teljesen átveri a másikat. Ezt csak laikusként gondolom, amúgy én is eléggé beleéltem magam, sz** lehetett nagyon, bár nekem még nem volt ilyen, sőt semmilyen, szóval nekem talán még rosszabb. :( Most van egy, de sztem rossz lesz a vége sajna.
2014. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki?
2014. okt. 29. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Normális férfi - legalábbis az én értékrendem szerint normális - nem csinál ilyet. Szóval annyira nem kell bánkósni, igazából jó, hogy két hónap alatt kisült, és nem áldozott rá sokkal több időt az életéből a barátnőd.
2014. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőm az illető, igazából nem ismerem, mint írtam olvastam valahol az ő történetét.

Normális értékrenddel rendelkező pasik elég kevesen lehetnek, sok ilyen ''lelépős'', ''lekoptatós'' szöveg van fent a neten ffiabktól ami mind kifogás.


Szerintem ha annyira akarta volna ezt a kapcsolatot ez a pasas (akiről mesélt ez a lány, főleg az alapján amiket ígérgetett), akkor nem rázza le ilyen semmilyen ürüggyel hanem azt tette volna amit te mondtál, megbeszéli vele ha valami gondja van.

Valószínűleg csak szórakozott vele végig, sose vette komolyan őt.

Ez elég sovány vigasz, hogy legalább időben kiderült.... Két hónapot elvett az életéből, ha nem lett volna talán lett volna más aki tényleg komolyan veszi.

Nem beszélve arról, hogy a csaj szívott, hisz elhitt neki mindent, beleélte magát hogy lehet közös jövőjük, az ő önbecsülését rombolta le, hogy bízzon így a férfiakban?


Persze javítson ki valaki, ha tévedek, egy férfi nézőpontjára lettem volna kíváncsi, hogy látja, vagy nem-e az volt, hogy az elején a pasi szerette aztán valamiért mégis meggondolta magát, rájött mégse szereti, van-e ilyen.

2014. okt. 30. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ah, én is jártam nemrég így egy sráccal. Az eleje nagyon jó volt, mint a mesékben, elvitt olyan helyekre, ahova még soha senki..minden nagyon szuper volt, tök sokat költött rám, kedves volt, figyelmes, gyengéd..Aztán én érezni kezdtem, hogy valami nem stimmel, és végül is én jöttem rá, nem ő mondta el, hogy még szerelmes a volt barátnőjébe, akivel ezelőtt a mi dolgunk előtt fél évvel szakítottak. Ő azt mondta nekem, hogy még nincs felkészülve egy kapcsolatra..Persze ez nekem akkor nagyon rosszul esett, de most így visszagondolva örülök, hogy még időben vége lett..Én sem értettem mi volt a baja, de tudom, hogy nem velem volt baj, hanem ő nem volt még kész erre. Mi is kb két hónapig voltunk együtt, és emlékszem még ő vonta kétségbe, hogy én komoly kapcsolatot akarok vele, aztán kiderült, hogy ő a bizonytalan..:) Hát sajnos vannak ilyen férfiak..:/
2014. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy így akárki járhat. Nagy kibäszás, hogy az élet legszebb és legmagasztosabb érzése mindössze egy biokémiai folyamat eredménye. Nagy kibäszás, de sajnos így van, és ekképpen irányíthatatlan. Jön és megy. Anélkül, hogy ezért valakit okolni kellene. Amikor jön, azt hisszük, múlhatatlan, és felülír minden eddigi törvényt. Amikor megy, nem akarjuk elhinni. Kapaszkodunk bele, erőlködünk egy darabig, míg végre belátjuk, hogy mindhiába, mert a szerelmet nem tudjuk megerőszakolni.

Ezért tűnik a partner szemében olyan váratlannak és érthetetlennek az egész.

2014. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen az execske- szindróma:D én is jártam így. Nagy szerelem, a legnagyobb az életemben, ő volt a másik felem. Aztán jött a dagadt, igénytelen exk.....ja, jött a jaj de szeretlek duma, megringatta a hájas tomporát és kész volt....a legtöbb dagadt nő ilyen amugy! És a legtöpp pali ezekre bukik. Mindenütt ezt látom, ilyenek miatt megy tönkre efyre több kapcsolat:(
2014. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!