Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Volt már olyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Volt már olyan az életetekben, hogy a ti hibátokból, de elveszítettétek azt aki igazán szeretett?

Figyelt kérdés

Pl: Neked nem kellett a lány és később rájöttél, hogy ő valójában igazán szeretett téged.

Elmesélnétek?



2014. okt. 28. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Két dudás nem fér meg egy csárdában.
2014. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen. :( Csak évekkel később mondta el nekem a lány, hogy mennyire szeretett és várt rám, de mivel én ezt nem tudtam, nem mertem kezdeményezni, aztán belefáradt és összejött egy ronda, dagadt állattal és teljesen megváltozott.
2014. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Èn lány vagyok. Nekem is volt ilyesmi szitu. Elmondtam egy fiúnak, hogy szeretem, azt mondta nem lehet köztünk semmi, mert van b.nője. az a lány csalta és én tudtam, de elfogadtam az indokát. Utána kerültem , sosem nyomultam. Most 3 évvel később férjhez mentem és teljesen kiborult ezen... valszeg megbánta
2014. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, mert senki sem szeretett "igazán". Valamit nem megtapasztalni néha jobb, mint megtapasztalni.
2014. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
Sok lány volt, aki igazán szeretett, de mindegyiket hagytam (hagyom) elmenni, nem tudom miért, de egyikkel sem tudtam elképzelni magamat. Szörnyű érzés látni őket elmenni, egy másik lány miatt, aki nem is viszonozza az érzéseimet. Próbálok másfelé nézni, de mindig csak ő jár a fejemben :'(
2014. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"pl: Neked nem kellett a lány és később rájöttél, hogy ő valójában igazán szeretett téged. "


Nyálas téma, amúgy igen volt ilyen: volt, hogy engem szerettek igazán, vagy hogy én "szerettem igazán", viszont ha valaki nem tudja viszonozni ezt az érzést, úgyis förtelmesnek találom, hogy késöbb elkezdjen azon gondolkodni, hogy kihasználja azt, hogy én szeretetet adnék neki, és ez alapján bizonytalankodjon magányosságában, hogy talán én vagyok az igazi.

Szerintem az ilyenek rég eljátszott lapok, nem kell kihasználni azt, hogy a másik szeret, ha te nem érzed, ez nem igaz szerelem. Inkább azok szerencsésen létrejött kapcsolatok, amikor az ember tudja, hogy mit akar, és tud szeretni, nem csak elvárja másoktól, és nem bánt meg másokat.

Szerintem nincs olyan, hogy valaki "igazán" szeretett téged, a szerelem nem egyoldalú.

2014. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!