Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy hülyeséget csináltam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik az egész hogy 2 éve jártam egy sráccal (az átlag korkülönbségnél több volt nálunk). Eljött az a nao hogy lefeküdtünk. Nekem ő volt az első. Nagyon beleszerettem. Aztán szakítottam vele mert senki sem támogatta a kapcsolatubkat a korkülönbség miatt.

Egyik nap megkerestem őt facebookon hogy tudjak vele beszélni egy kicsit. Láttam fészen hogy együtt jár egy gyönyörű, ő korosztálya lánnyal.

Már több napja beszélgetünk és ma elkövettem azt a hibát hogy ezt írtam neki: Kívánom nektek a legjobbakat! Annak ellenére hogy még pár napja azt reméltem hogy szakítotok. Azóta nem ír nekem semmit. Már bocsánatot kértem tőle de nem válaszol.

Az egészbe meg a legborzasztóbb hogy van barátom akit iszonyatosan szeretek de az exemnél jobban soha senkit nem fogok jobban szeretni.

Tudom hogy ha újra összejönnénk nem lenne belelőle semmi jó mert ugyanaz lenne mint régen. Itthon nem merek erről beszélni mert legutóbb amikor beszélgettünk az exemről és elmondtam hogy hiányzik a szüleim egyből vittek a pszihológushoz, de a pszihológus óta csak mégjobban hiányzik.

Mit tegyek hogy végre elfelejtsem?

17/L



2014. szept. 11. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért szereted enyire mert ő vette el a szüzességed! (Komolyan)!
2014. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

nem csináltál semmi rosszat-azt leszámítva,hogy becsapod a mostani barátodat.

azért beszélgetett veled,mert gondolta benne vagy még egy kóbor numerában.

aztán az írásodból lejött neki,hogy full szerelmes vagy,ez meg bonyodalom számára,úgyhogy ignorált.

2014. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért hiányzik annyira,mert ő volt az első,ő vette el a szüzességed.Ez úgymond "hozzá láncol",megmagyarázhatatlan kötelék,amit mindig is érezni fogsz.Nem fogod tudni elfelejteni,az biztos,de legyél nyitott.Tölts minél több időt a mostani barátoddal:)
2014. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretem mert ő vette el a szüzességem!
2014. szept. 11. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért férfiként elég király olvasni, hogy hogy "hozzá láncolódnak" és "megbélyegeződnek" a nők az első faroktól, ami bennük volt...


Még jó, hogy a mostani barátnőmnek én vagyok az első.

2014. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
D hogy felejtsem őt el? Miközbe elég nagy nőcsábász. Azt is tudom hogy megcsalt amíg együtt voltunk mégis belehalok a hiányába
2014. szept. 11. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor csak a szokásos csajos viselkedés. Te is arra buksz, aki átbszta a fejedet.
2014. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves az exed?


Egyébként én két lehetséges dolgot tudok elképzelni, hogy miért hagyta abba az írást....


-Vagy tényleg akart egy kis kalandot, aztán rájött, hogy bonyodalom lenne, mert neked ez több annál,


-vagy pedig azt hitte, hogy amolyan "haverként" dumcsiztok, aztán rájött, hogy nálad közel sem ez a helyzet. (Persze, ha látta egyáltalán az üzeneteket, és nem azért van, mert túl elfoglalt mostanság.)


És valóban nem tettél semmit rosszat, csak most nem kellene a barátodat becsapni. Ha még mindig az exedhez húz a szíved és a mostani párodat nem szereted igazán, akkor inkább szakíts vele, szerintem.

2014. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, most látom csak a 6-os választ! Ez esetben a második verziót sokkal kevésbé tartom valószínűnek. Feltehetően csak szexelni akart veled megint, aztán rájött, hogy problémát jelenthetnél a kapcsolatában, mert szereted még.
2014. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De miért van ez ha a mostani barátom maga a tökély. Figyelmes, aranyos, vicces, nagyon szeretjük egymást, minden de minden eddigi kapcsolatomnál eszembejutott minden nap az exem.

Amúgy tényleg miért van ez hogy én azt szeretem aki nem szeret?

2014. szept. 11. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!