Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy "megmentsem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy "megmentsem" ezt a kapcsolatot? Egyre kevésbé bírom így, mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet? Adjatok valami tanácsot légyszi

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de kérlek olvassátok végig!

Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, az ismerkedés elején minden rendben volt, úgy éreztem, érdeklem, fontos vagyok neki. Naponta többször is beszéltünk. Az utóbbi időben azonban már nem igazán érzem ezt. Vannak napok, hogy nem is nagyon beszélünk, kb mindig csak én keresem. Elég keveset tudunk találkozni, ő nagyon elfoglalt, kb átlagban heti 1 napot, de van, hogy annyit se. Régen mindig ő kérdezte, hogy mikor találkozunk, most meg mindig nekem kell szervezkedni, őt az se nagyon zavarja, ha nem is találkozunk egy héten.

Úgy érzem már nem vagyok olyan fontos neki, ez elég rosszul esik mivel én nagyon kötődöm hozzá. Ha együtt vagyunk akkor az jó, olyankor foglalkozik velem. Mindig mondja, hogy szeret és hiányzom neki, viszont én ezeket már egyre kevésbé hiszem el.

Mit csináljak, hogy jobb legyen a kapcsolatunk és ő is jobban kötődjön hozzám? Helyre lehet ezt hozni valahogy?Mit tegyek, hogy ne szenvedjek annyira ettől? Légyszi segítsetek  20/L



2014. okt. 28. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom.. igaz nagyon messze laktunk egymástól, de ennek ellenére volt, hogy egy idő után simán 1 hónapig is elvolt nélkülem. Ő igaz megcsalt engem, de szerintem neked nem kell erre gondolnod. A pasik egy idő után megváltoznak és nem tepernek már annyira, főleg hogyha látja rajtad h te nagyon akarod és bármit megtennél.

Szerintem beszélj vele erről nyíltan, de azért figyeld h biztosan hűséges legyen hozzád

2014. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy srác velem is ezt csinálta. Egy hónapig hajtottam utána, aztán feladtam. Mikor feltűnt neki, hogy már nem keresem, akkor rákapcsolt és újra elkezdett keresni.
2014. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!