Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnőm, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnőm, és nem szerelmes még igazán, de szeret, akkor jobb lesz a helyzet, ha meglesz az első együttlétünk?

Figyelt kérdés
Szóval ilyenkor kialakul a szerelem?
2012. dec. 8. 22:57
1 2
 1/13 Fke ***** válasza:
87%
Nem alakul ki a szerelem, de legalább megdugtad!
2012. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt aki ezt mondta nekem lány! Lányok véleményét várom elsősorba, nem fiúkét, am 16 vagyok!
2012. dec. 8. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

lehet, de csak akkor ha ő hozza fel a témát hogy szeretné/ő mászik rád.

nálam sokszor alakult ki így szerelem, viszont ha a pasi erőltette és nyaggatott hogy legyen má' szex/meg taperolt és maj' megerőszakolt - akkor nem lett belőle semmi.

2012. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
kialakulhat persze. eleve nem mindenkivel ugyan olyan gyorsan alakul ki, másrészt a szex az elmélyíti a kapcsolatokat!
2012. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fke ***** válasza:
42%
Miért akarnál lányokra hallgatni párkapcsolati kérdésekben?
2012. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Előfordulhat, a lányok általában eléggé érzelmesen állnak a szexhez, bár kérdés, hogy jó lesz-e így neked, ha csak ezért lesz szerelmes, és nem a személyiséged miatt.
2012. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
személyiségemet szereti már egy ideje együtt vagyunk 3 hónapja, de azt mondja még nem szerelmes
2012. dec. 8. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
1-k igaza van. A 4-s, hogy a szex elmélyíti? Ebben nem hiszek. Nem így van. A nők érzelmi oldalról közelítenek mindent, lehet így van. Bár én a realitás talaján vagyok. Szóval az eszemre szoktam hallgatni. Az is biztos a szerelem nem egyforma két embernél sem. A pároknál sem egyforma az érzés, valaki szerelmesebb. Ha a lány ezt mondta a személyiséged tetszik, hát nem hiszem ettől több lesz.
2012. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek az ilyesmiben. Tapasztalataim szerint a szerelem alapú vonzalom vagy rögtön beindul az emberben vagy soha. Nem minden esetben van szerelem első látásra, de ha találkozol valakivel, kb. max. 5 perc alatt eldől, hogy beindul-e benned valami iránta és ez mélyül idővel azzá, amit úgy hívunk, hogy szerelem. Úgy tudnám ezt jobban elmagyarázni, hogy amikor először találkozol valakivel és nem szökken szárba benned valami különös érzés iránta, akkor az később sem fog jönni. Olyan nincs, hogy eltelik x hét vagy x hónap és ha addig nem lettél szerelmes, nem érezted az a felvillanyozott, lelkesedős állapotot, akkor majd arra ébredsz egy szép napon, hogy hopp, mégiscsak érzed. Remélem, így érthető. Vagyis elmondható, hogy a szerelem folyamata rögtön beindul. Ha nem indul be, később sem fog. Ilyenkor csak a szeretet, ragaszkodás alakul ki idővel, de nem a szerelem.
2012. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És az nem elég egy kapcsolathoz?
2012. dec. 9. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!