Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves hölgyek, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, mi lenne álmaitok férfijának foglalkozása?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy jelenleg nincs párotok. Reális foglalkozásokat kérek, tehát a herceg és a F1 pilóta nem játszik. Indoklást is kérek, például jazz zenész, mert szereted a művészeket, vagy asztalos, mert szereted az ezermester férfiakat.

Kort is legyetek szívesek írni! :-)



2014. okt. 28. 21:30
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes a kerdes. En nem tudnek konkret foglalkozast mondani. Ezzel kapcsolatban ket dolog van, ami nalam alap:

Az egyik, hogy NE legyen az illeto butacska. Nem kotelezo a diploma (bar a ferjem mernok), de az nalam ALAP, hogy az illeto ertelmes legyen. Ha ez egy erettsegivel vagy egy barmilyen szakmaval ervenyesul, akkor is elfogadhato nalam.


A masik, hogy DOLGOZZON es nem csak olyan vontatottan, hanem kedvvel es szorgalommal.


Tehat lehet biztonsagior, szakacs, portas, gondnok, BARMI, de a munkahalyara igenyes es szorgalmas legyen. Akar egy iro is lehet, aki "csak" otthon ul es ir naphosszat. Nem kellene mondjuk egy alkoholista ugyved, nocsabasz orvos vagy barmi egyeb nagymenonek szamito ferfi. EMBEREKKEL hazasodunk ossze, nem vegzettsegekkel. Lehet hogy egy hudegazdag leonardodikaprijo jolkereso menocsavo fele annyit nem er csaladapakent, mint a portas bacsi a korhazban. En tehat nem az alompasit nem tudnam megnevezni egy foglalkozasban.


(A F1 pilota pedig valos foglalkozas. Meg magyar is volt koztuk.)

2014. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Bocsanat, latom volt helyesirasi hibam - telefonrol elofordul. Eszrevettem, de nem javitgatnek. :)
2014. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

"Hát CNC gépekre, vagy bármi ilyesmire gondoltam, nem értek annyira ehhez :)"


Állítólag a CNC-sek inkább "informatikusok" mint gépkezelők. Én is sokáig azt hittem, hogy az ilyen fémesztergályos féle, aztán kiderült, hogy elsősorban programoznak a gép meg végzi a dolgát.

2014. okt. 28. 22:00
 44/59 anonim ***** válasza:
Valóban, a cnc az nagy részben programozás.
2014. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Nah mindegy de a munkásruhás gépszerelős olajos pasik viszik a pálmát nálam!! :P

21N

2014. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
portás vagy jigolo
2014. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Videóvágó, hangmester: szórakoztató ilyen ember társasága, nekem is tetszik a videószerkesztés; programozó: jól keres; régész: ez a legizgalmasabb munka a világon (Indiana Jones-os :) ).

(na jó, ezek az exeim foglalkozásai, de nagyon megszerettem őket :) )

24N

2014. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

A barátom nagykövetnek készül, úgyhogy perpill ez álmaim férfijának a foglalkozása, ő az indok:)

De nekem is tetszik ha egy férfi orvos, építész, mérnök, esetleg ügyvéd, talán azért mert ezekből rögtön az ugrik be, hogy okosak hisz ezt láttam a filmekben(persze ettől még nem feltétlenül intelligens is az illető stb stb). Szeretem az ezermestereket is, mivel eléggé kétbalkezes vagyok és speciel ha van közelemben férfi/fiú akkor szeretek segítséget is kérni. Hál'Istennek a barátom ilyen téren is talpraesett.:D Művésszel talán nem jönnék össze(azért nem kizáró ok természetesen) mivel én egy picit művészlélek vagyok, rajzolok, festek, ügyeskedek, viszont hosszútávon nem tudom magam elképzelni egy olyan férfivel, aki szintén ilyesmikkel kötné le magát... Zenész? Azt hiszem ez sem. Programozó sem. Apukám programozó, tehát amikor belelendül akkor mesél a tömörítésről meg minden géppel kapcsolatos bizgentyűről, amit nem is értek és bosszant is. A házasságban, párkapcsolatban élők mesélnek egymásnak a munkájukról, hogy mi volt az nap meg a többi...na azt hiszem, hogy én a géppel kapcsolatos dolgokat kképtelen lennék hallgatni:( Meg alapból nem vonzanak az ilyen érdeklődésikörű fiúk/férfiak. Hirtelen ennyi ugrott be:) De a kedvencem az első!

2014. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
10%
orvos, meg programozó, ügyvéd meg nagykövet? még mit nem? ja hogy jól keresnek? vért ne adjak b..meg? hát mivé korcsul ez a világ hogy már párt is diploma alapján választanak az embereke pfejj
2014. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Én ha hölgy lennék, magamat választanám álomférfiként az biztos, akármi is a foglalkozásom :)
2014. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!