Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar? Pár hónapja ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Pár hónapja ismertem meg egy srácot (24 éves) 3 hete chatelünk, teljesen átlagos dolgokról beszéltünk pl. a végzős évem (most végeztem), a foglalkozása.

Figyelt kérdés
A legutóbbi 2 beszélgetésben megváltozott. Pestre vettek fel, azt mondta, az jó, mert oda adta be pótfelvit.Legközelebb éjfél körül azt kérdezte van-e kedvem sétálni,nemet mondtam. Egy csomó dolgot el akar helyettem dönteni, amit én ki nem állhatok. Amikor elköszöntöm elkérte a számomat, de nem adtam meg, mert nem tudom mit csináljak vele, mivel fogalmam sincs, hogy ki akar-e használni vagy sem. 20/L

2012. aug. 18. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"hogy ki akar-e használni vagy sem"


Sajnos nagyobb a valószínűsége hogy ki akar használni.De ki tudja lehet hogy nem azért egy próbát megér.Tuti össze akar jönni veled

2012. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet meg akar dugni.. nemtom az baj -e?:O
2012. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak szexre eddig nem adtam oda magam senkinek és ezután sem fogom.
2012. aug. 18. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:

csak viccelünk te kis butus :D valszeg meg szeretne ismerni személyesen is ;)

am nem tűnik olyan veszedelmes srácnak a témák alapján :)

2012. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a pótfelvételi már fizetős suli, pesten az meg nem olcsó, uh van zs :D
2012. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem viccelünk, tényleg meg akar dugni. Hogy lehet ezredszer is megkérdezni ilyen helyzetekben, hogy "Mit akar?", én ezt képtelen vagyok felfogni... Mégis mi a francot akarna? Semmit nem tudsz jobban, mint a haverjai, egyedül szexelni.
2012. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!