Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít párkapcsolat terén az adott illető foglalkozása?

Figyelt kérdés
Úgyértem befolyásol titeket az hogy milyen munkát végez az illető ? Ha normálisan viselkedik , öltözködik ,igényes , de mondjuk szerelőként , vagy kamionozik , vagy mezőgazdaságban dolgozik vagy valami hasonló sokak álltal megvetett szakmát űz ? Számít ez egy férfi megítélésében ?
2012. febr. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem többségében nem, de vannak olyanok is akiknek ezek számítanak. (f)
2012. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy.Legyen összhangban a külseje és a belseje.
2012. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pl szerelő és mindig tiszta olaj meg kosz, de ha velem találkozik vagy csak a városban sétálgat azért lecseréli a ruháját akkor nem mindegy? Meg az állatokkal foglalkozik akkor se bűzölögjön a trágyától és kész. Ezen nem kell fent akadni szerintem. De ha pl rendőr lenne én bírnám. Legalább nem kell bilincset venniXD De szerintem ha egy pasi igényes magára akkor a csajokat sem érdekli h mi a foglalkozása. 20/l
2012. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a szakma dolgot kicsit máshogy értelmezném. Ha félretesszük, hogy most büdös, vagy olajos, akkor nézzük a másik oldalát. Ha szerelő, oké, hogy sokat dolgozik, de általában veled lehet. Viszont ha mondjuk kamionos, akkor mindig úton van, sosincs veled. Ha mentős, vagy orvos, akkor bármikor behívhatják, akár Szenteste is... Szóval azért ez is számít, hogy pl mennyit lehet veled, hogy kockázatos-e a munkája, hogy sokat utazik-e, ilyenek...
2012. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze , szabadidő szinten lehetnek hátrányosak bizonyos szakmák de én úgy értem, h megítélés szempontjából befolyásoló tényező e a munkahely vagy érdeklődési kör ?? Két helyes férfi közül kevésbé vonzóbb aki egy átlagos szerelő mint egy aki egy céget örökölt húsz évesen ?
2012. febr. 4. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdésedre a válaszom: 100-szor hamarabb választanám a szerelőt, mint az apuci elkényeztetett kis kölkét. :)


Nálam például nem az számít, hogy mivel foglalkozik. Tőlem lehet szerelő, kamionos, az a lényeg, hogy a szellemi szintünk stimmeljen, legyen miről beszélgetnünk, megértsük egymást.


23/N

2012. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23/n vagyok


Még annyit, hogy az viszont nagyon bántana, ha pl kamionos lenne, és egy hónapban 1-szer látnám egy hétvégére.


Ha viszont pl: rendőr, mentős vagy bármi olyasmi, hogy bármikor behívhatják akár szenteste is, arra nem szólnék, megérteném , mert azt teszi, ami a hivatása. Sebaj, ott lenne a többi nap. :)

2012. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!