Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen az első csók?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni hogy ide vagy a randizás témához írjam de erre esett a választás.. Van egy lány akivel már régóta beszélgetünk és mindketten többet akarunk egymástól. csak az a baj hogy nem sűrűn tudunk találkozni.. de neten már megbeszéltük hogy nagyon fontosak vagyunk egymásnak és hogy ugye többet akarunk/ érzünk egymás iránt. szoktunk szíveket is meg puszikat is küldeni üzenetben de még nem történt meg az első csók.. holnap találkozunk és nem tudom hogy mikor legyen az első csók.. elköszönéskor vagy a "randi" közben ha úgy hozza a helyzet?
2014. okt. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy randi közben.
2014. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elköszönéskor az cukibb... *-*
2014. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
randi közben azért jobb mert akkor van esély hogy több is lesz még a találka folyamán. azonban szerintem is a randi végén a legromantikusabb és egyeben legjobb is mert biztosan várni fogjátok a következő randit és vele együtt a folytatást :) amúgy hány évesek vagytok ? :)
2014. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15/16
2014. okt. 26. 18:10
 5/6 A kérdező kommentje:
és amikor találkozunk az elején szerintetek öleljem meg?
2014. okt. 28. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
persze megölelheted. az legalább oldja a kezdeti feszültséget :)
2014. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!