Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most egy éve, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy éve, hogy nem tudom elfelejteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy éve történt, hogy vége lett a 3 éves kapcsolatomnak egy lánnyal. Minden áldott nap együtt voltunk, szinte együtt éltünk és nagyon sok mindent csináltunk közösen. 1 hónappal a szakítás előtt eltávolodtunk egymást, engem hibáztatott, de mint később kiderült, azzal az emberrel akit a legjobb barátomnak hittem, megcsalt és összejött vele. Kegyetlen egy szakítás volt, azóta sem tudom ki verni a fejemből. Azóta már volt 5-6 barátnőm, sajnos nem tudok többet bízni a nőkben, nem tudtam egyikbe sem beleszeretni. Úgy érzem már soha nem leszek boldog senkivel, eléggé kétségbe vagyok esve. Szerencsére már csak nagyon ritkán látom, mégsem tudom elfelejteni. Szinte minden éjjel vele álmodom, és mikor felkelek, akkor jön a csalódás, hogy ez csak álom volt. Egyszer már megpróbáltam véget vetni az életemnek emiatt, érzem, hogy megfogom próbálni újra. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Az idő nem segít, semmit sem gyógyult a seb. Azon gondolkodom, hogy elköltözök és új életet kezdek valahol. Segíthet?

21/F



2014. okt. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyan az történt nőben a partneremmel mint nálad, csak 7 évvel voltam idősebb nálad..


Túl lehet élni-mint mindent és elmúlik.Pár év és újra a régi leszel.


Az öngyilkosság meg csak a gyávák sportja.

2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Durva lessz de gyökeresen változtasd meg az életed rendezd átt a szobádat csinálj olyan dolgokat amik teljesen ujak meny uj közöségekbe haverkodj legyél sokat velük :) tüz ki magad elé egy célt és tégy meg mindent hogy elérd majd ezek a dolgok lekötnek :)
2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eltelt egy év, semmit nem javult. Nem nagyon látom ennek a végét :/
2014. okt. 29. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

3 10 évnek kellett eltelnie, mire elmúlt. 10.


Te még nagyon az elején tartasz.

2014. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A környezetváltozás szerintem jót tenne. Akár csak járj valami új útvonalon. Rendezd át a szobád, fesd ki más színnel. Vegyél be új napi rutinokat (pl új szakkör vagy új hobbi). De az elköltözés is lehet, hogy hatásos lehet.

Azt az esetet, hogy megcsalt, írd ki magadból. Engem nagy traumaként ért, mikor megcsaltak, azt mondták segít, ha kiírom magamból (két trauma is ért akkor - két hete -, az egyiket már kiírtam magamból és használt :) ).

2014. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!