Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit aki nagyon tetszik nekem de van barátnője?

Figyelt kérdés
Sajnos egy házba lakunk,és szinte késztetést érzek hogy nézzem mikor ér haza.Az pedig mégrosszabb hogy folyton azt nézi ott vagyok-e.Párszor már elbújtam és láttam hogy nézi ott vagyok-e és mégjobban beleélem magam.Kicsit olyan mint a függőség:késztetést érzek hogy megnézzem hogy ő csapta-e be a kocsi ajtaját?.Valakinek van valami hatásos tanácsa hogy hogyan lehet gyorsan elfelejteni egy személyt?
2014. okt. 23. 14:26
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg más jóképű hapsikra gondolni akik esetleg összejönnének veled, vagy ismerkedj :)
2014. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!