Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van-e ötletetek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van-e ötletetek hol lehet megismerkedni vagy találkozni hosszú hajú lánnyal komoly kapcsolat reményében? Sok helyen próbáltam már, de kevés ilyen lány van. Ahol meg van ott már foglalt.

Figyelt kérdés
Szeretnék hosszú hajú feleséget találni magamnak,mert sokkal jobban tetszik egy nő hosszú hajjal
2009. júl. 5. 12:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire számít a külső?És főleg az hogy hosszú hajú legyen? :) Amúgy bármerre találhatsz,több hosszúhajú nő van mint rövid.

Sok sikert! ;)

2009. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott, ahol másikkal, bárhol. Csak vigyázz nehogy a kezedben maradjon a haja! Attól hogy hosszú haja van, még lehet bűn ronda és bunkó. Szerintem ez ne legyen akkora kritérium. Lehet, hogy egy rövid hajúval sokkal jobban megértitek egymást és jobban fogsz vonzódni hozzá.
2009. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De buta egy kérdés... Szerinted van olyan, hogy valahova csak feleségnek való, hosszú hajú lányok járnak? :D
2009. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehet valami zsánere, ami alapján megtetszik neki valaki... Az meg, hogy kapcsolatra kapható-e, nem a haja hosszától függ.

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, azért ez ne legyen kritérium. Próbálj meg nyitni a kicsit rövidebb hajú lányok felé, hidd el, ha magadba bolondítasz egyet, könnyen ráveheted, hogy megnövessze a haját. Csak győzd kivárni :)

2009. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha az elsődleges kritérium a hosszú haj, akkor inkább ne akarj megnősülni... Mert mi van, ha levágatja? Egy rövid hajú lány nem lehet szép, okos és kedves? Hidd el, kedves kérdező, nagyon nem a hosszú hajon múlik az egész! Nagyon gyerekes gondolkodásra vall, ha a külső visz mindent, az alapján ítéled meg az embereket...
2009. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Találkozzunk. Mennyi idős vagy és hol laksz?
2009. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ez alapján keresel barátnőt/feleséget addig nem is fogsz találni. Már a kérdésed alapján látszik mennyire komolytalan vagy. Nekem nem kéne olyan pasi akinek az a legfontosabb hogy hosszú hajam van.

25/L

2009. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, találsz egy ilyen lányt. És ha egyszercsak levágatná a haját? Akkor elhagynád? Vagy elválnál tőle?

Hülyeség valakinek csak a hajára alapozni, de te tudod, mindenesetre elég komolytalan lehetsz... Nekem hosszú hajam van, de ha pl. a lány helyébe megtudnám, hogy csak a hajam miatt vagy velem, hááát... mehetnél, ahova akarsz...

19/L

2009. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Csendben megjegyzem, hogy szerintem kicsit félreértitek a kérdezőt. Nem kell rögtön lesarkítani mindent, mert neki a hosszú hajú lányok jönnek be. Konkrétan annyit írt, hogy sokkal jobban tetszik neki egy nő hosszú hajjal. Nekem is tetszik fiúknál a hosszú, félhosszú haj, és a legszívesebben nyílván az ilyen típusú fiúkkal ismerkednék, ezeket a fiúkat nézem meg első sorban, de volt már rövid hajú barátom is, aki nem részesült negatív bánásmódban azért, mert nem volt hajlandó megnöveszteni a haját.
2009. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, csak ne külső alapján ítélkezz.
2009. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!